Červenec 2008

HIATUS

10. července 2008 v 8:27 | Elis |  ○○Moe žvásty
Pozastavuji blog z více důvodu -medzi hlavní patří fakt, že jsou prázdniny a sedět při kompu nemá žádný význam, dále mě už blog jako takoý nebaví, nebaví mě sem dělat designy, pŕidávat novinky a pod.
Důvodem je i to, že všechny svoje aktivity v nejbližší době přeložím na MyChemicalRomance.sk, kterou zakládáme ještě s jednou kámoškou.. Nechtéla jsem vám sem dávat link, dokud to nebude hotové, ale pár lidí mi už ten link posílalo, že jestli o tom nic nevím, takže správa o mcr.sk se už rozšířila :D.
Takže asi tak od srpna mě hledejte tam, nebo na mém MySpace (nové, takže pokud chcete si mě přidejte..) a nebo na mém webu. To je vše, když bude mcr.sk otevŕeno, pozastavím blog už napořád..
Ostatním blogařům přeji hodně zdaru, návštěvníků a všechno kolem. Pár blogů jsem měla fakt ráda, Kačenka, Blazule a všechny holky (i kluci ;), kteří jsou mé SB mají opravdu moc hezké blogy, tak vám všem přeji, aby se vám dařilo ;).
Díky za pochopení
- Elis

Další aktualizace...

5. července 2008 v 8:57 | Elis |  ○○Novinky
Je krátce po vydání nového DVD The Black Parade Is Dead, takže myslím, že dnešní novinky budou hlavně o něm:
- Začnem vedlejším projektem, do kterého se zapojil i Frank - The Love Cats. Pár fotek najdete tady- 1,2,3,4,5,6,7... jenom se mi to zdá, nebo má Mr.Iero nový účes? O_o Od Love Cats jsem našla i tři videa - Why Can't I Be You?, Friday I'm In Love, Just Like Heaven.
- Po vydání se už i konečně odhalilo, komu patři která maska, na obrázku dole to máte všechno napsané. tak co, tipovali jste správně? ;D
- Johnnie s MWO se jako první podělila o fotky ze své speciální edice TBPID - obal, uvnitř, maska, death certificate.
- Na MCR Store jsou nové trička.. Ano, ti kteří čeklai na triko Mikey Fuckin' Way se konečně dočkali - máte ho tam ;). Stejně jako triko s nápisem "I Survived The Black Parade" a mnoho dalších ;).
- Na MTV je nový článek o My Chem - tentokrát rozebírají DVD The Black Parade Is Dead + najdete tam videa z Mexika k songům Mama a Welcome to the Black Parade.
To je asi všechno, na víc už nemám náladu, tak se zatím mějte ;).