Červen 2008

TBPID Download

30. června 2008 v 18:43 | Elis |  ○○Novinky
Jak jsem slíbila, máte tady download CD z The Black Parade Is Dead DVD, které mimochodem vychází už zítra ;). To CD je jinak zvuková stopa z vystoupení v Mexico City, Mexico (24.10.07).
Stahujte tady.
Heslo: 19931993
NEKOPÍROVAT DOWNLOAD LINK.
A jako bonus.. na YouTube je celý song Stay z vastoupení v Hobokenu, NJ:

Novinky.. aneb originální nadpis.

29. června 2008 v 20:54 | Elis |  ○○Novinky
- Zjistila jsem, že lidi v Mexiku jsou nejšťastnější na světe.. Hned sz dvou důvodu.. První je, že DVD The Black Parade Is Dead jim vyjde o den dřív - už zítra, 30.07.08.. sice jeden den, ale i to se počítá.. A ten druhý je, že Warner Music Mexiko jim vénovalo speciální trailer, který jim oznámil, že TBP fakt zemŕela u nich.. asi pro ty, kteří to nevédeli.. každopádně.. ten trailer je tady:

- Další potěšující zpráva pro fanoušky The Umbrella Academy:
"6-dílná komiksová série frontmana My Chemical Romance, gerarda Waye, se možná stane i filmem. Jak oznamuje IESB.net, šéf společnosti Dark Horse Entertainment, ktorá vydala The Umbrela Academy, Mikey Richardson, v jedném rozhovoru řekla, že doufají v skoré vydání The Umbrella Academy i ve filmové podobě díky jejich nové navázané spolupráci s Universal Studios."
Nám zůstává jen doufat, že to vše dopadne dobře a dočkáme se filmu ;).
- My Chem se asi rozhodli, že udělají fanouškům obrovskou radost.. Myslím, že se jim to povedlo, protože na své MySpace dali CELÉ CD k The Black Parade Is Dead.. Ano.. žádne 30 sekundové útržky.. skrátka celé CD. Zítra se to pokusím stáhnout a určitě uploadnu :).
- Love Cats mají za sebou daší úspěšnou show.. V pátek hráli v New Yorku a video ze show můžete vidět níže:

Další videa, tentokrát ze show v Jersey, můžete vidét na YouTube. Říká se, že The Love Cats by měli hrát dnes hrát také na festivale School Of Rock v Philadelphii, PA, no na MySpace nic nemají.. Uvidí se asi až po akci ;D.
- Fanoušci na message boardu INO.net přišli se zajímavým zjištěním.. Na bookletu DVD The Black Parade Is Dead, v sekci poděkování je od Raye nasledovný odkaz:
"Chtěl bych poďekovat mojí mámě, rodičům, bratrům a mému synovi Bauerovi."
Fanoušky zarazilo hlavně "synovi Bauerovi" a to, že děkuje nejdřív mámě a pak ješté jednou rodičům.. Našlo se však vysvétlení.. Jak Ray řekl v jedném rozhovoru, jeho pes se jmenuje Bauer a má ho jako svého syna... a co se mámy týče.. není to nikdo jiný, než jeho přítelkyně Christa, s kterou se zasnoubil a kterou volá máma :D:D.

A to je vše KOPÍRUJTE JEN S MÝM ZDROJEM!

Jsem zpátky ;D

27. června 2008 v 11:11 | Elis |  ○○Novinky
Tak jsem konečně zpátky, koncert byl skvělej, kdo tam byl může myslím potvrdit ;)...

*EDIT: Na stardoll.com si můžete už obléct všechny členy My Chem - Gee, Frank, Mikey, Ray, Bob. (Info- masha^^ :*)
- Fotograf Ryan Russel, který fotil My Chem počas turné Projekt Revolution yveřejnil nové fotky skupiny, které nafotil tentokrát v Briminghamu, AL-
1,2,3.
"My Chemical Romance hráli v Birminghamu v dubnu, kde jsme nafotili pár nových tiskových fotek. Tady je jich pár a víc najdete v novém vydání AP (pozn.: magazín Alternative Press). Týden na to jsem letěl do Philadelphie, PA na obě jejich vyprodáné shows v electric Factory."
- Stránka PureVolume přichází s dalším kouskem z nového DVD The Black Parade Is Dead. Další v řadě je video k songu Mama, které můžete vidět
tady. Stáhnout si ho můžete v dvou verzích- wmw, mp4 (vhodné pro iPody). Ripy jsou od sateenmusta a xneverxbreakxme @ LJ.
- Když kliknete
sem, můžete siposlechnout výklad Geeho na tému umění. Je to styl pŕednášky, kterou měl pár měsíců dozadu v School Of Visual Arts. Jiank download tady.
- Dnes (27.06.08) bude zablôokovaný webstore skeleton Crew z důvodu celkévých úprav a přidávání nového zboží.. Odstávka bude až do 11.07, kdy bude fungovat už nový internetový obchod této společnosti.
- Oficiální MySpace dark Horse Comics přineslo zprávu, že Geeho komiks The Umbrella Academy je nominován na prestižní Harvey Awards. Kategorie:
 • Best Artist (Nejlepší umělec)
  Gabriel Ba - The Umbrella Academy
 • Best Continuing Series (Nejlepší série na pokračování)
  The Umbrella Academy - Gerard Way and Gabriel Ba
 • Best New Series (Nejlepší nová série)
  The Umbrella Academy - Gerard Way and Gabriel Ba
- Nové DVD The Black Parade vychází až 01.07, no v jedném obchodě už je DVD/CD set (bez 1 DVD, myslím).. Koukněte se sem.. nevypadaj krásně? O_o
- Interview s Geem z Jakarty si m;užete stáhnout
tady.
- Popri koncertech s The Love Cats si Frank stihl zahrát i v novém videu skupiny Reggie & The Full Effect, kde hrá také klávesák My Chem- James Dewees. No a cojiného by v tom videu hrál, než Frankensteina :D.. fotky-
1,2,3,4,5,6,7. Také zážitek fotografa, který to fotil stojí za to- čtěte.
"Proces nanášení make-upu zabral několik hodin, když jsem pak byl v zvláštní situaci, kdy jsem fotil Frankensteina (Frank Iero z My Chemical Romance) v aleji, kde jouřil cigaretu s Mumií (James Dewees). skupina vypdala v make-upu fakt skvéle, takže by bylo divný neukázat je jen tak pro zábavu malému městečku Babylon, NY, zatím co ostatní fotili shooty s Mumií."
- Zážitek jedné fanynky, která byla mezi šťastlivcemi, kteří viděli v Argentině celé DVD TBPID:
"Warner Music Argentina připravili dnes (25.06.08) pro pár vybraných fanoušků premiéru névho DVD/CD, které tam bude v obchodech už 30.06.08. Byla jsem tam a musím říct, že to bylo úplně skvělé.
myslím, že jsme se všichni cítili, jako by jsme tam byli, zpívali sme každé slovo každého songu, křičeli nad každým Geeho úsměvem a Torovým sólem, co bylo skvělé.
DVD je úžasné, v Mexico city můžete vidět opravdu krásný koncert, se všema efektama, s black parade, kostýmama, skrátka se vším.. V NJ můžete vidět víc z My Chemical Romance jako punk rockové skupiny z velmi malé haly. Kluci se nemohli moc hábat, Bob musel skákat aby vůbec sešel z pódia a moc mi to připomělo první video k I'm Not Okay. Při posledním songu zpíval Gee s takovým citem.. bylo to perfektní.
Opravu odvedli s DVD skvělou práci a nemohu se dočkat, kdy si ho koupím a znova celé kouknu."
Záznam z House of Wolves můžete vidět tady:
- Frankův side project Leathermouth a jamesova skupina Reggie And The Full efect vyráží spolu na turné. Rozpis vystoupení najdete na My Space LM.

To je asi vše, nezapomente hlasovat na
Kerrangu a Fuse ;).
a KOPÍROVAT JEN S MÝM ZDROJEM!

HIATUS 22.06 - 26.06.

22. června 2008 v 15:14 | Elis |  ○○Moe žvásty
Ano, jak uz napovídá nadpis, až do čtvrtku tady nebudu, protože jdu do Prahy na Talenty a pak tam zůstanu až do vysvědčení ;)..
myslím, že na tento blog po tu dobu nic nepřidám, každopádně hiatus mám i na svém
webu, ale možná, že články budu dávat jenom tam..
Zatím se tedy mějte hezky :)).Pár novinek..

22. června 2008 v 12:15 | Elis |  ○○Novinky
- Takže nejpotěšující zpráva napřed- Frankie VYHRÁl anketu o Nejsexi Vegetariána, kterou každoročně provozuje organizace PETA. Více info najdete na samotné stránce. Jinak v ženské kategorii vyhrála Alyssa Milano.

- V novém vydání časopisu Rock Sound můžete najít AŽ 5 (!) plakátů s My Chemical Romance.. Řekněte.. kdy bude tohle v néjakém slovenském nebo českém mahazínu? Titulku najdete tady. Postery- 1,2,3,4 (5. jsem nenašla :/).
- Krátkej rozhovor s Frankem z časopisu Kamarát: (kopírovat jen se zdrojem-
mojaromantickachemia)
K: Vždy si chcel byť muzikantom?
- Keď som bol malý, chcel som byť hercom, no teraz, keď už viem, aká je aféra okolo každého jedného herca, nejako ma to nechytá. Aj okolo našej skupiny je to síce husté, no herci to majú asi ťažšie. Ani neviem, či by som bol dobrým hercom... Byť v skupine je úžasné. Robíš hudbu akú chceš, robíš čo chceš... super! MY CHEMICAL ROMANCE je to najlepšie, čo ma mohlo v živote stretnúť!
K: Keby si mohol niečo zmeniť na vašej hudbe, čo by to bolo?
- Meniť netreba nič. Naša hudba je úprimná a ide z našich sŕdc...
K: Vieš o tom, že niektoré baby chodia na vaše koncerty hlavne kvôli tomu, ako vyzeráte, a nie kvôli hudbe, ktorú robíte?
- Určite, nájdu sa aj také. Ale väčšine sa naša hudba páči...
K: A vieš o tom, že máte aj veľa fanúšikov z radov homosexuálov?
- Práve včera sme odpisovali jednému chalanovi, ktorému sa zrejme nepáči len naša hudba, ale aj my, hehe! Voči gayom nemáme predsudky, takže je to v pohode. Pokiaľ nám nebude vypisovať nejaké úchylnosti, lebo na také veci neodpovedáme...
K: Čo všetko vám ľudia píšu v mailoch?
- To, že robíme dobrú hudbu, že dobre vyzeráme, alebo... či by sme nechceli s nimi ísť do postele, hehe!
že bych patřila do té poslední skupiny? :D
- 2 nové fotky pana Iera a jeho vyvolené-
1,2.
- néjak mě začalo bavit přidávat fotky.. no nic :D.. tady máte jednu
fotku Franka, jak posluchá něčí vystoupení v Brunswicku, NJ (24.05.08).. je jich víc, ale na téhle je ho nejvíc vidět ;).
- V českém magazínu Filter byl krátky článek o sebevraždě Hannah Bond a o protestu před Daily Mail:
SEBEVRAŽDA FANYNKY MY CHEMICAL ROMANCE
- Může hudba navést třináctiletou emařku k tak zoufalému činu?
Hannah Bond, třináctiletá dívka z britského Kentu, spáchala sebervaždu oběšením. A protože byla oddanou fanynkou emo kapel, koroner Roger Sykes přišel s teorií, že právě tato hudba má podíl na její smrt. Z vyšetřování vyplynulo, že Hannah se bavila se svými kamarádkami o "kouzlu sebevraždy" a že její nejoblíbenější kapelou byli My Chemival Romance. Otec dívky přiznal, že jeho dcera měla krátce před tragédií epizodu se sebepoškozováním - prý mu tvrdila, že šlo o "emařskou zasvěcující ceremonii". "Vědela jsem, že existují různé emo webové stránky s oběšenými plyšovými medvídky. Dcera říkala, že to je jen taková móda, tak jsem si myslela, že to je normální," uvedla její matka Heather Bond. "Hannah byla normální holka, měla hodně kamarádů. Někdy byla trochu náladová, ale to mi přišlo v jejím věku normální." Ačkoliv úřady případ uzavřely s tím, že jde o sebevraždu, koroner Sykes si neodpustil kritiku hudebního žánru:"Emo ve svém podtextu prezentuje smrt jako něco magického, což mi připadá velmi pobuřující." Fanoušci My Chemical Romance považují propojení kapely s touto tragédií za nesmyslné a rozhodili se uspořádat protestní pochod proto médiím, které v této souvisloti napadly jejich milovanou kapelu. Fanoušci dokonce založili i speciální blog(mcrsavedmylife.wordpress.com), kam píši své životní příběhy ti, kterým podle jejich názoru hudba MCR naopak život zachránila.
- Video z autogramiády TUA z Bostonu, NY (29.09.07), které bylo nejdřív jen na darkhorse.com m;užete už najít i na YouTube:
- Na FUSE probíhá soutěž "All American Face Off", tedy soutěž, kde si vybíráte mezi dvěma interpretama, kteří reprezentují jeden z amerických států, odkud pocházejí. My Chem, samozřejmě, soutěží za New Jersey- proti skupině Bon Jovi.
Hlasovat se dá kliknutím na
tuhle stránku...
A nakonec... neříkejte, že tomu pejskovi nezávidíte :D:

Nový d_e_s_i_g_n ^^

21. června 2008 v 12:30 | Elis |  ○○Moe žvásty
Hah, konečně jsem se dokopala k tomu, zménit design :D.. Připravený jsem ho mala už nějakou dobu, sedět by měl pro skoro všechna rozlišení :).
Menu jsem teď délala jen za pomoci obrázků, ale myslím, že je to celkem fajn změna ;D. A jo.. a ještě písmo je trošku menší..
Kdyby néco nesedělo, tak hned pište, pokusím se opravit ;). A samozřejmě, komenty moc potěší :*.

A hádajte co :D

19. června 2008 v 19:31 | Elis |  ○○Novinky
Hah, čtvrtek.. hezký den.. pochybuju, že tohle, co teď píšu, se díky "dokonalému" blog.cz zveřejní v stejný den, ale co už..

- buzznet.com zase přichází s novou interaktivní činností- momentálně je to soutěž, kde si můžete podle šablony vytvořit svou vlastní "The Black Parade Is Dead!" masku. Šablonu i bližší info najdete na stránce
buzznetu. Ty nejoriginálnější budou samozřejmě odměnené.
- Dále mé nejoblíbenější- Kerrang Awards, samozŕejmě, už pro rok 2008.. Opět kategorie:
 • Best British Newcomer (Nejlepší Britský Nováček)
 • Best International Newcomer (Nejlepší Mezinárodní Nováček)
 • Best LIVE Band (Nejlepší LIVE Skupina)
 • Best Single (Nejlepší Singl)
 • Best Album (Nejlepší Album)
 • Best British Band (Nejlepší Britská Skupina)
 • Best International Band (Nejlepší Mezinárodní Skupina)
Hlasujte tady ;). Přiznáme se, za My Chem budu hlasovat jen v jedné kategorii.. Je mi blbý dát MCR jako britskou skupinu nebo ocenit TBP za nejlepší album, když je z roku 2006.. Prostě hlasuju takhle: 1. Hadouken!, 2. -- 3. MUSE (nedá si jinak odkdy jsem viděla HAARP :D), 4. Amy Winehouse- Back To Black, 5. Hadouken!- Music For An Accelerated Culture, 6. MUSE, 7. My Chemical Romance.. Takže tak.
- Dále.. ještě pořád můžete
hlasovat za Mr.Iera v soutěží o Nejsexi Vegetariána na PETA2.. takže víte, co máte dělat. Jinak je zase ve vedení :D.
- Na to, že jak kluci tvrdí "je ze speciální edice už jen pár kousků" vkládaj do reklamy dost.. Dole se můžete podívat zase na další trailer k novému DVD- tentokrát jen pro speciální edici:

- Na
darkhorse.com najdete video z autogramiády The Umberlla Academy z Boston, NY, která byla někdy v září roku 2007.
- Oh, 3 updaty na oficiálce za jeden jediný den.. Takže tady je máte:
- Tohle ponděli, 23. června, může v kancelářích Warner Bros Records v Burbank, California 40 vybraných fanoušků vidět celé DVD "The Black Parade Is Dead!". Všechno, co musíte udělat je informovát nás, že chcete jít, zaslaním mailu na blackparadescreening@warnerreprise.com. 40 z vás pošleme v pátek zpáteční mail s bližsím info. Také s sebou přineste 10 plechovek s jídlem, které bude věnované http://lafoodbank.com.
- Objednejte si DVD "The Black Prade Is Dead!" v jedném z HMV obchodů po celé Kanadě a obdržíte také limitovaný litograf (zkoušela jsem najít co to je, ale moc jsem teda nepobrala :D). Akce platí od 30.06 do 07.07 nebo do vyprodání zásob.
- Podívejte se na novou speciální "The Black Prade Is Dead!" aplikaci stránky facebook.com, kde si na svůj vlastní profil můžete vložit jednu z masek navržených skupinou My Chemical Romance a poslat je jako dárek pro své přátele. Podívejte se
tady.
A to je i vše- KOPÍROVAT JEN S MÝM ZDROJEM!

Zdravím osoby ;D

18. června 2008 v 18:42 | Elis |  ○○Moe žvásty
Hlásím se vám z nové administrace blogu.cz, kterou teď testuji jako jeden z testerů pro blog.cz :D.. Ne, nepřišla jsem se vychvalovat ani nic takového, není proč, jen sem zkrátka musím něco napsat :D.. Jinak vypadá to tady moc dobře, škoda, že vám nemohu dát screen, ale určitě se máte na co téšit ;).. A děkuji na úžasné komentáře k minulému článku.. MOC jste mě potešili :**

1 rok blogu

16. června 2008 v 16:57 | Elis |  ○○Moe žvásty
Všimla jsem si to až teď, takže je to o den opožděně.. :D. Včera měl můj blog přesně 1 rok. Nevím, kolik sa na něm toho po celý rok změnilo.. pár designů, několik desítek článků, několik čtenářů (aspoň v to doufám :D).. Nevím, jestli je k tomu potřebný zdlouhavý komentáŕ, snad jen.. děkuji vám moc za přízeň a komentáře a doufám, že tady s blogem budu ještě minimálne rok :D.

Trailer, Blink 182, Kerrang...

15. června 2008 v 14:13 | Elis |  ○○Novinky
Pomalu ale jiste strácím přehled, co jsem sem už dala a co ne, takže pokud napíšu něco dvojmo, tak se omlouvám..
A teď k novinkím:
- k připravovanému DVD The Black Parade Is Dead! vyšel nový trailer.. Je delší než ten první a podle mě o moc lepší, takže podvívejte se tady:

- former dnes už neexistující skupiny Blink 182, Tom DeLonge, se postavil na stranu My Chemical Romance, kterých obvinili za nabádání k sebevraždě jen 13-leté Hannah Bond:
"Něco podobnýho se mi stalo ještě když jsem byl v Blink, takže chápu, jaké to je, být do toho zapletený. Při Columbine hrál jedné z obětí náš song. Přejdete různýma fázemi, kdy se obviňujete, ale nemůžete to tak brát. Vůbec netušíte, kdo tyhle lidi jsou a My Chemical Romance v mnoha písních zpívají o sblišování. Jsou tami prvky rebélie a úzkosti, ale která skupina našeho mládí o tom nezpívala?"
Celý článek na
NME.
- v novém Kerrangu najdete dvoustránku, v které se mluví o protestu fanoušk;u My Chem proti Daily Mail. Scany-
1,2.
- a nakonec, MySpace bulletin od My Chem:
"Ahoj všichni. Do vydání našeho DVD "The Black Parade Is Dead" zbývají už jen tři týdny a máme pro vás nový trailer, na kterém je všechno, co bude DVD obsahovat. Takže se určitě koukněte
tady. A určitě se podívejte i na theblackparadeisdead.com a předobjednejte si limitovanou edici, která vychází v obalu z borového dreva a s maskou navrženou jedným z členů skupiny. Jsou skvělé, ale zbývá jich jenom pár, takže si pospěšte."

Víc toho už není, KOPÍROVAT JEN S MÝM ZDROJEM.

TBPID, Love cats, Rolling Stone, Punk's Not Dead...

11. června 2008 v 15:48 | Elis |  ○○Novinky
Omlouvám se za delší odmlku, ale prázdniny se blíží a tím i uzavírání známek.. Asi všichni víme o čem mluvím, takže to je jedno :D.
- Na buzzně můžete vidět premiéru songu Welcome to the Black Parade z nového DVD The Black Parade Is Dead! Jen víc mě to utvrdilo v tom, že se moc těším na oficiální vydání :). Na YT můžete video vidět níže:

- Nikdy jsem nevěřila, že to zajde až tak daleko, ale... rodiče spustili vlastní stránku proti kultu emo. Dá se říct, že je to anti stránka proti emo, kde se snaží říct ostatním rodičům, co emo je.. v katehoriích jako "jak identifikovat emo" nebo "co je to sebepoškozování" radí, jak zakázat dětem být emo/poslouchat emo hudbu.. Když klikněte sem, hned se vám zobrazí video o emo, kde samozřejmě nechybí zábéry z videa Teenagers od MCR.. To všechno se mi zdá jako pokud poštvat proti emo co nejvíc rodičů.. hloupý pokus, ale myslím, že většina dospělých tomu uvěří.. Jinak dlouh článek o této stránce najdete i na gigwise.com.

- Nedávno (07.06.08) odehrál v Asbury Park, NJ Frankie koncert s projektem nazvaným The Love Cats, do kterého se zapojila několik hudebníků aby vzdali poctu skupině The Cure.. Frank samozřejmě taky nechyběl a, překvapivě, v této formaci si zahrál na baskytaru :). Dvě videa z tohto vystoupení můžete vidět dole. Díky velkému úspěchu je naplánované taky další vystoupení:
*Highline Ballroom, NY (27.06.08). A videa:

(dalších 5 videí- 1,2,3,4,5)

- Ano, už není jenom mcr.com.. Na světě je nová oficiální stránka My Chem, tentokrát s koncovkou co.uk. Takže určité se tam podívejte :). Najdete tam také setlist k novému DVD.. tentokrát zprávně, ne jak tomu bylo na oficiálke... Hlavně mě zaujalo, že hráli dokonce i song Blood :D.

- Nedávno byl v magazínu Rolling Stone článek, kde zveřejnili 100 Nejlepších Kytarových Songů... Ne, My Chem se tam neumístnili, každopádně na oficálních stránkách Rolling Stone je online příloha tohto článku, kde připsali dalších 25 songů, které "skoro byli na jejich seznamu 100 nejlepších". A ano, tam se umísnil song od MCR- Welcome to the Black Parade.
"Vedoucí kytarista make-upových králů, Ray Toro, mluvil o tom, že má rád Briana Maye z Queens a úvodní song jejich platinového koncepčního alba je v podstatě 5-minutové zpracování "Bohemian Rhapsody": kytarové složky Tora a Franka Iera naklonované do emo armády, skákající z obrovských výšek strmhlav do úchvatné nádhery."

- 01.05.08 oficiálně vyšlo DVD filmu Punk's Not Dead a oficiálka tohto filmu přichází se soutěží- pokud si objednáte nové DVD Punk's Not Dead, jste zapojeni d soutěže o sérii 5 podepsaných plakátu členmi My Chemical Romance nebo o plakát k filmu Punk's Not Dead s podpismi od: Mick Jones (The Clash), Iggy Pop, and Billy Idol & Tony James (Gen X). Více info.

- Další projekt fanoušků navazující na obvinění od Daily Mail- tentokrát je to ironický projekt fanoušků s názvem MCRime (My Chem crime), kde budou důvody, proč je poslouchání My Chemical Romance zločinem.. ano ironicky mašleno samozřejmě. Zatím je tato skupina jenom na MySpace, no od 17.07.08 budou mít svou vlastní webstránku :).

Toť vše, KOPÍROVAT JEN S MÝM ZDROJEM.

Zas po delší době...

5. června 2008 v 15:40 | Elis |  ○○Novinky
..něco přidám. Nejak ještě nevím, kolik toho bude, ale no uvidíme..
I když tohle možná nikdo nečte, prtože to bdue asi moc dlouhé, tak snad se najde aspoň někdo, koho to bdue zajímat..
Ale to je jedno, jdem na to ^^:
- možnost předobjednat si základní verzi nového DVD/CD My Chem- The Black Parade Is Dead, se objevuje už na několika stránkách včetně JBhifionline, kde při každém objednání obdržíte také nálepku TBPID a aktuální logo skupiny (pravděpodobne také ve formě nálepky :/). Každopádně objednat se to dá tady.
- trochu podzději napsali o protestu proti Daily Mail také AudioJunkies. Nic nového, pár řečí o emo jinak nic podstatnýho. Čtěte tady. Krátký video najdete také niže, co je vlastně trailer k přidpravovanému "filmu" stránky AudioJunkies, který by měl obsahovat záběry právě z protestu pod jménem "Emo: The Movie":
- v nejnovějším vydání Sequential Tart můžete najít také článek o The Umbrella Academy. Čtete tady.
- trochu osobnější a snad i pravdivější názor než má tisk na nedávný protest fanoušků proti Daily Mail najdete v recenzi jedné fanynky, která se osobně zoučastila protestu. Čtěte zde. K článku patří také dalších 31 fotek z protestu, které můžete vidět kliknutím sem.
- konečně jsme se dostali k tomu, co se od protestu očekávalo- k odpovědi od Daily Mail, kde píšou také o protestu. Žádná omluva ani nic tam ale není, shrnuli to vše v poslední větě, kde se obraňují, že článek, který napsali byl sestaven na základě faktů a ne pověr.. Ale zajímalo by mě, jak mohli zjistit, proč se jen 13-letá Hannah zabila a ještě si stát za svým názorem a binit za tuto chybu někoho jiného..
- co se ankety o Nejsexi Vegetariána týká, ve výsledcích se nic nezménilo- pořád vede Frankie. Hlasujte tady.
- v official store můžete najít další novou věc- tentokrát se jedná o bundu The Black Parade Is Dead!