Květen 2008

Why My Chemical Romance fans really don’t like the Daily Mail

31. května 2008 v 20:25 | Elis |  ○○Rozhovory (text)
Článek s vyjádřením fanoušků proč nemají rádi Daily Mail. Můj překlad, kopírovat jen s mým zdrojem!
ThrashHits.com mluvilo s fanouškama My Chemical Romance, kteří se zúčastnili mírového procesu proti na marble Arch proti Daily Mail a zeptali se jich, proti čemu valstné protestují.
my chemical romance fan
Yasmin Malik, 16, Romford & Hannah Malik, 14, Horsham
Yasmin: "Jsem tady, abych podpořila svou oblíbenou skupinu. myslím, že je hrozný, že tisk obvinil MCR za sebevraždu, hlavně když právě ta skupina opakuje, že by jste si nikdy neměli vzít život."
Hannah: "Jsem na fanoušky hrdá a doufám, že skupina je na nás taky. MCR mají ty nejlepsí fanoušky."
Nejoblíbenější MCR song: (Yasmin) Miluju 'Kill Your Friends' ale myslím, že se to dnes moc nehodí! (Hannah) 'Famous Last Words'
Nejoblíbenější člen skupiny: (Yasmin) Všichni. (Hannah) Ray
my chemical romance fan
Lauren, 22, Portsmouth
"Vstávala jsem v pět ráno! Spracovávala jsem údaje pro Sophie Lancaster Memorial Fund. Opravdu nevěřím, že by národní tisk mél diskriminovat sub-kultury nemo podporovat druh mentality, která způsobuje, že jsou lidi ubití nebo zavraždeni na cestě domů. Diskriminace určitě není v pořádku."
Nejoblíbenější MCR song: 'Demolition Lovers'
Nejoblíbenější člen skupiny: Gerard Way, protože je inspirativní.
my chemical romance fan
Toby Lynch, 19, West London
"Jsem tady, abych podpořil MCR, protože Daily Mail to udělali už po třetí a je to fakt neuvěřitelný. Emo není o sebevraždách. MCR nepodporují sebevraždy."
Nejoblíbenější MCR song: Všechny
Nejoblíbenější člen skupiny: Gerard Way
my chemical romance fan
Sam Crosby, 20, West London
"Jsem tady, abych podpořil mCR a úkázal veřejnosti, že vyjádření Daily Mail nejsou pravdivé. Je to hlavně o skělé hudbě a užívání si sebe samých."
Nejoblíbenější MCR song: 'Desert Song'
Nejoblíbenější člen skupiny: Všichni
my chemical romance fan
Hayley Kennedy, 18, Heathcote
"Nevěřím, že lidi spáchají samovraždu kvůli hudbě, protože právě ta propaguje pravý opak.."
Nejoblíbenější MCR song: 'Vampires Will Never Hurt You'
Nejoblíbenější člen skupiny: Mikey Way

Protest + DVD...

31. května 2008 v 20:08 | Elis |  ○○Novinky
- Nová zpráva na oficiálce:
THE BLACK PARADE PŘICHÁZÍ!

Drazí přátelé,
The Black Parade Is Dead! přichází. Jsme na ní opravdu hrdí a doufáme, že si ji zamilujete stejně jako my. Naneštěství jsme perfekcionalisti a nevydáme nic, co by nebylo nejlepší, takže se o týden opozdíme. V záznamu z Mexico City byla kvůli nějaké elektronice divná porucha, ale už je to v pořádku.
Takže teď bude vydána 01.07.08. Pokud jste si předobjednali obyčejnou nebo speciální verzi, nemusíte nic měnit. Dostane se to k vám i tak. Minulý týden jsme viděli speciální edici tohto DVD a určitě se budete těšit, když jste si ji už objednali. Pokud ne, jsme si jistí, že jste šťastný i tak. Doufáme, že to pochopíte a, protože je skvělé vědět, že to umíte. Budeme vás informovat o všech novinkách a brzy napíšeme!

xoxoxo,

MCR

P.S. - a na oplátku vám věnujem
tohle.
Ok, takže pokud někdo nepobral, tím "tohle" mysleli skvělý, uchvátný, jedinečný a nevím ješté jaký song Dead! naživo z Mexico City. Berem to jako upoutávku na jejich přiravované DVD The Black Parade Is Dead, které, bohužel, vychází až o týden později- 01.07.08.
- Zdá se že Frankie je aktivní i počas pauzy My Chem.. Stránka punknews.org informuje, že Pete 'The Pete' Steinkop a Michael McDermot z Bouncing Souls, DJ Values z Let It Burn, Frank Iero z My Chemical Romance, Andrew Everding z Thursday a Matt Scara z Pitch Black Blonde se spojili na projektu "The Love Cats", kde vzdají hold skupině Cure. Svůj live debut pŕedvedou 07.06.08 v Absbury Park, NJ. Jinak pokud se ptáte, co se skrývá pod názvem The Love Cats, tak se podívejte tady- je to song právě od skupiny The Cure. Oficiálni plakát.
- A teď ke scanům.. další ze série článků o dnešním protestu proti Daily Mail najdete na stránkách časopisu Kerrang. Frankové ručně psané odpovědi na prá otázek ohledné S//C a LM můžete najít tady. Říkám ručně psané, takže gratuluju těm, kteří to rozluští.. Dále 2 stránky z rozhovoru z néjakého německého magazínu- 1,2. A nejlepší nakonec... 2 stránky rozhovoru s nejnovšího vydání Alternative Press, kde je rozhovor se skupinou. Zatím jsem to nečetla, ale podle komentů na LJ to vypadá fakt skvěle :)- 1.2.
- "9:50 ráno, sobota, 31. květen 2008. Skupina kolem 100 fanoušků My Chemical Romance se zhromaždila v Marble Arch, aby se zúčastnili mítového protestu proti Daily Mail a jejich "Vojně proti Emo", lépě řečeno proti úteokúm na My Chemical Romance."
Obrázok “http://buzznet-67.vo.llnwd.net/assets/users16/insidexsuicide/default/mychemicalromance--large-msg-121220663759.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.
Ano dnes je ten den, kdy desítky fanoušků dali Daily Mail a i celému Londýnu najevo, že My Chem nemůžou za sebevraždy, ba naopak, jsou skupinou, která zachraňuje životy. Skvělé fotky z této akce najdete na TrashHits.com :). Video k akci najdete tady. Proč MCr fanoušci opravdu nemají rádi Daily Mail? Čtěte v dalším článku.

Novinky :D

30. května 2008 v 18:13 | Elis |  ○○Novinky
Omlouvám se, že jsem v posledních dnech dost zanedbala blog, ale byla jsem nemocná (omg zase) a venku je celkově takové letní počasí, tak jsem doma nechtéla sedět.. No takže za poslední dny se toho stalo trochu víc:
- V první řadě- protest proti Daily Mail, kteří obvinili My Chem, že můžou za sebevraždu mladé 13-leté Hannah Bond, která se pravděpodobně zavraždila kvůli emo stylu, který vyznávala. Do My Chem se pustilo hned nějkolik magazínů, kteří skupinu označili za emo. Už zítra (31.05.08) se ale koná mírový protest před hlavní budovou redakce Dail Mail v Londýně. Více informací najdete tady. Jak to všechno probíhalo + fotky se na internetu určitě objeví hned po protestu ;-).
- Už zpomínaný protest se těší záujmu médií.. Po magazínu NME napsali na tuto tému i IndependentMusic.co.uk, kde ve svém článku říkají:
"Jejich prodeje jsou založené na strachu a čím je víc vystrašených rodičů, tím mají Daily Mail větší prodeje. Stavéjí rodiče proti svým dětem, co sice může prodat dostatek výtisků, ale z dlhodobého hlediska to má neskutečně ničivý vlyv na rodinné vztahy. Když si chcete své děti ješté víc odcizit, nejlepší způsob na to je, že jim zakážete hudbu a kulturu, kterou milují."
Ah nevěřte tomu, že tohle napsali fakt oni, toto vyjádření je od editora NME, kteří už o tomhle psali v posledním vydání jejich magazínu. Pokud asi máte tak hodinu na počtení, určite zajdite sem, a přečtěte si celý článek a také komenty, které jsou i proti i za.
- Gerard se už k témě "samovraždy a MCR" vyjádřoval i na jedném ze starších vystoupení. Video můžete najít tady.. Zdá se mi, že tam ŕíká něco ve stylu:
"Zaslechl jsem, že někdo označuje lidi, kteři poslouchají naši hudbu za kult. Říkají nám, že jsme nějakej zkurvenej kult. Věříte tomu?! Jak je to zkurveně ignorantské... A že taky v textech propagujeme sebevraždy. Věříte kurva tomu?! Takže chci sylšet, že všichni fanoušci tady nejste žádnej zkurvenej kult, ale armáda! A že nic vás nepřinutí vzít si život, rozumíte?! Takže vám nic nebrání říct: FUCK THE DAILY MAIL! *fanoušci opakují*".
No tak teď už fakt nevím, jestli měli My Chem problém s daily Mail už předtím nebo jak to vlastně je? protože je očividný, že toto vystoupení je ještě z doby, kdy se o Hannah ještě ani nevědělo.. :/.. Video v každém případě znamenité :D.
- Na PETA2 můžete ještě stále hlasovat za Nejsexi vegetariána roku 2008. Na stránce už také můžete vidět i počet hlasů, co jsme minulý rok, bohužel, neměli možnost. Dobrou zprávou je, že Frankie s 3381 hlasmi vede, na dalším místě je Jared Leto (2696 hlasů). Ještě stále máte možnost hlasovat, stačí jen vybrat svého favorita a vyplnit mail a datum narození :).
- Trochu pozdějí, ale nevadí, další recenze z koncertu My Chem v Detroitu (20.04.08). Čtěte tady. Taky tam ta holka píše, že si dokonce koupila (nebo se k němu nějak dostala) tričko "Mikey Fuckin Way", ale prý jí ho fotr den po koncertě vyhodil.. :D.
- Na internetě je nový online magazín a na LJ vyhlasuje takovou anketu, kde se vás ptá na váš názor na témy:
* Obvinění Daily Mail vůči My Chem
* Protest proti Daily Mail
* Fans sami o sobě
* Nedávné útoky na emo kids v Mexiku
Svůj názor můžete vyjádřit právě na stránkách nového online magazínu s názvem BGB Magazine.
- Také jsem našla zajímavou stránku pod názvem ThankYouMcr.net, kde můžete napsat svůj pŕíběh, nebo jen pár řádků o tom, jak konkrétně vám zachránili My Chem život. Také se tam můžete podívat na články ostatních ;-).
- Také BBC News fascinovala téma dětských sebevražd a jejich spájení s My Chem, ano článke je o tom na jejich oficiálních stránkách.. Nic nového nám neřekli, zacitovali ze songu Dead! a poučili nás o tom, co a jak nosit, aby jste vypadali jako totál ímou.. Vzorem jim stály My Chem:
Obrázok “http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/44699000/jpg/_44699446_emos466.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.
Nezapoměli zmínit že "stovky zástupců stylu emo stanou v zítřejším protestu proti Daily Mail".. neptejte se mé, jak přišli na to emo, pořád jsem ještě vedle z jejich popisů emo módy a hledám důvody, které mě přinutili tu blbost přečíst celou :/. A taky maj názor od odborníka...:
"Poslouchat skupinu jako MCR je uvolňující. A myslím, že emo styl je o tom, že vyčníváte z řadu, že jste odlišný - hlavně když se jiné emo kids oblíkají stejně jako vy."

Eh, psala Kate Ashford, emo, 17.. Myslím, že ty komentáře od rodičů pod tím článkem jsou pravdivější a odbornější než celý článek BBC..
- Teď jsem se dočetla, že místo protestu a trasa pochodu se mění.. Takže fanoušci se setkávají na Marble Arch a ne při Hyde Park, protože z nedaleké Oxford Street uvidí protest omnoho víc lidí. Každopádně jsem zvědavá na reakci Daily Mail (jestli nějaká bude) a na fotky, aby jsme vědeli, jako to vůbec probíhalo :).
To je asi tak všechno, taky jsem vyhrabala i pár scanů, ale na ostatních blozích už myslím jsou, takže se mi je sem už nechce dávat :D.

MCR a Hannah

25. května 2008 v 12:36 | Elis |  ○○Novinky
Oficiální vyjádření skupiny k samovraždě Hannah Bond z oficiální stranky MyChemicalRomance.com.
Kopírovat jen s mým zdrojem.
"Jen nedávno jsme se dozvéděli o tragické samovraždě Hannah Bond. Chtěli by jsme v této tak ťěžké době popřát její rodině upřímnou soustrast. V našich srcích a myšlenkách s nimi soucítíme
My Chemical Romance jsou a vždy i byli proti násilí a samovraždám. Naším posláním ve skupině bylo vždy poskytnout našim fanouškům pokoj, podporu a útěchu. Prvořadým poselstvím "The Black Parade" byla naděje a odvaha. Naše texty jsou o nalezení síly k přežití i přes všechnu bolest a těžké časy v našem životé. Poslední song na našem albu prohlasuje: "Nebojím se žít dál." - myšlenka, která odráží názor skupiny na těžkosti, kterým jako lidi čelíme. Pokud vy, nebo kdokoliv máte depresi, nebo se chcete zabít, povzbudíme vás, aby jste našli i jinou cestu, jak se s těmito pocty pozitivné vyrovnat."

Avatars XVI

24. května 2008 v 18:12 | Elis |  ○○Avatars
Takže pŕi 16. sadě bych chtéla říct, že to, co jste tady až do teď viděli nestálo za nic :D. Tím nechci zas říct, ýe by tohle za néco stále, samozřejmě je milion lepších avatarů, ale tak dejme tomu, že je to to nejlepší, co jsem za tenhle den vyprodukovala.. Ano, den to byl víc než kreativní, protože vzniklo 16 avatarů a jeden design, který tady budete moct v blízké dobé i vidět. Ale zpět k těm avatarům.. No, myslím, že jsou celkem fajn, ale tak to je už na vás, jak je posoudíte. Moji favoriti: 3,6,7,8,12,15.. ale tak v podsaté všechny, až na ten první, který jsem dělala v půl sedmý ráno.. no a tak i vypadá :D. Komenty potěší :*.
http://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/30-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/31-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/32-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/33-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/34-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/35-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/36-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/37-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/38-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/39-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/40-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/41-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/42-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/43-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/44-1.pnghttp://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Avatars/45-1.png

Lyn-Z interview- Kerrang (překlad)

24. května 2008 v 17:10 | Elis |  ○○Rozhovory (text)
Překlad interview s Lyn-Z z nového Kerrangu, o tom, jak se dostala k MSI, o tom, co nejraději s Geem dělají (vím, co většinu z vás teď napadlo.... :D) a o tom, jak nesnesitelný je, že je teď označovaná jako "paní Gerard Wayová".
Prosím NEKOPÍROVAT!! můj překlad.
-------------------------------------
PŘENÉS SE PŘES TO!
Lyn-Z je baskytaristka v Mindless Self Indeulgence. Ale taky je vdaná za někoho, kdo se pravidelně objevuje na stránkách tohto magazínu. No jak nám řekla, je to bolestivější, než si můžete představit...
31- letá Lindsey Ballato - nebo Lyn-Z, jak si možná znáte - s námi udělala své první solo interview. Jako baskytaristka Mindless Self Inulgence se vyhýbala pozornosti, ale odkdy se v září 2007 vdala za frontmana My Chemical Romance, Gerarda Waye, je to už o něčem jiném. Teď se stává předmětem diskusí ve messageboardech - lidi jí závidí, obdivujou, nenávídí, jenom kvůli prstýnku na prsteníku levé ruky. No jestli se jí to líbí nebo ne, fakt, že si vzala Waye vzbudil záujem nejen o její osobu, ale i o punkový kvartet z New Yorku.

Další novinky :)

23. května 2008 v 20:56 | Elis |  ○○Novinky
- zpráva o tom, že fanoušci se rozhodli udělat protest proti Daily Mail se šíří ponékud rychle. V nejnovším článku na NME.com si můžete přečíst, o podrobnostech protestu, který fanoušci zvolali na 31.05.08 před budovu redakce Daily Mail, kteří obvinili My Chem za nepřímou spoluúčast na sebevraždě 13-leté Hannah Bond.
- MCR-pics.com zas přichází s novým vydáním Kerrangu. Tento týden v něm můžete najít obrovský plakát Gerarda a také článek s názvem The Black Parade R.I.P o konci turné a alterega My Chem- The Black Parade. Cover najdete tady.
- na brazilské MyChemicalObsession najdete také scany dalšího článku z Kerrangu, tentokár rozhovors Lyn-Z, která vyhlasuje, "že je nepříjemný, že je teď uváděna jako 'paní Gerard Wayová'." Zajímavé je, že je to první rozhovor, který dělala jen ona a ne spolu se skupinou. A všimněte si moc hezké fotky :). Překlad sesmolím do zítra.
- článek o Bobově "Dlouhé cestě k úspěchu" najdete na stránkách Modern Drummer, kteří s ním udělali krátky rozhovor.
- na buzznet.com můžete najít krátký článeko anketě na PETA2 o Nejsexi vegetariána. Podle komentářů pod článkem je mi záhadou, proč Frank zatím ani jednou nevyhrál.. Hlasovat můžete tady.
- Chcete vědět od koho dostal Frank první pusu? :D.. Na to se ho ptali na MOD, pokud jsem zprávně pochopila.. (snažila jsem se.. :D).. Npochopíte, pokud neuvidíte video :D.
Interviewer: První pusa, s kým a kde"
Frank: Oh, dost to vysvětluje, jak jsem potkal Boba.. Bylo to v tmavém, tmavém pokoji.. nic jsem netušil
Bob: Měla jemné rty...
Frank: Ale bylo to néco bradatýho.. a taky to bylo divný.
Interviewer: Ale otázka je, líbal dobře?
Frank: No, patří do skupiny, takže..
-Podle nejnovějších zpráv o protestu, by se doněj mélo od Hyde parku až po hlavní budevu HQ Daily Mail zapojit kolem 900 lidí, všichni v budnách s nápisem "Dead!".. No uvidíme, kolik jich nakonec přijde..
- Jak asi víte, nedávno byli My Chem na Fuse v pořadu Steven's Untitled Rock Show. Video záznam ve dvou částích můžete vidět na YT- 1,2. Fotky najdete tady- na Photobucketu stránky MWO.
Na dnes asi vše :). Zítra čekejte překlad toho interview s Lyn-Z a možná i toho článku o TBP.

A zase něco...

20. května 2008 v 20:01 | Elis |  ○○Novinky
- Na LJ jsou nové fotky a videa z Curitiby, Brazílie, kde hráli My Chem 17.02.08.. ano takže velice "aktuální fotky".. Ale nakolik se teď nic neděje, jsme vděčný i za to..
- Z LJ jsou také scany nějakého japonského magazínu.. nerozumíme nic, ale fotky tam maj vždy skvélý: 1, 2, 3, 4, 5.
- Fanynka yekith @ LJ se rozhodla, že z YouTube vybere ty nejlepší videa z Madison Square Garden, New York City, New York a dá je do souboru na download. Je to taková sbírka toho nejlepšího a zčásti vzpomínka na poslední koncert před dlouhou pauzou. Stahujte tady.
- Teď se to moc netýká My Chem, ale stejně.. MWO avizovalo, že včera začal Mezinárodní týden vegetariánstva.. Mnoho informací o tom, kdo jsou vlastně vegetariáni a co to všechno obnáší můžete najít na těchto stránkách: What to Eat, Vegetarian Starter Kit (Free PDF!), I Pledge to Be Veg For 30 days, Online Recipes. Chybí motivace? Podívejte se na video, kde Frankie mluví o tom, jak se stal vegetariánem.
- Kromě protestu se fanoušci začínají mobilizovat i v jiných projektech na očištění jména skupiny od obvinéní tisku. Média dávají za hlavní příčinu sebevraždy Hannah Bond hlavně fakt, že poslouchala emo hudbu a My Chemical Romance. Tisk v každém článku vydává MCR za emo skupinu, která má negativní vlyv na mládež a radí rodičům, aby zakazovali poslouchat svým dětem tento styl hudby. Nejnovším projektem proti těmto obvinéním je stránka mcrsavedmylife.wordpress.com (ten název se mi zdá povědomý :D:D), kde se snaží fanoušci článkama podporovat myšlenku, že MCR opravdu zachraňujeou životy. Po protestu je to už druhý pokus fanoušků vyvrátit klamstva, které rozšiřujou média.
A to je všechno :D.. Stačí, a jsem ráda, že je toho aspoň zatím celkem dost. Rok je dlouhá doba, takže novinek bude málo :(.

TBS- I'm Not Okay

18. května 2008 v 15:55 | Elis |  ○○Jiná videa
Trochu odvěci, trochu starý, ale nevadí.. Právě jsem se koukala na videa Taking Back Sunday na youTube, když jsem našla tohle. je to nahrávka rádia 97X, zdá se ještě z revenge éry. Adam lazzara se tam pokouší zaspívat song I'm Not Okay za hudebního doprovodu My Chemical Romance. Úpřímě, moc mu to nejde, ale snada byla :D.
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Protest proti Daily Mail

18. května 2008 v 14:40 | Elis |  ○○Novinky
Samovražda mladé dívky jménem Hannah Bond vyvolává pořád stále vétší a vétší rozruch, než by se dalo očekávat. Zdá se, že o tomto případu už védí všichni, ale pro připomenutí, Hannah Bond je dívka, která nedávno spáchala samovraždu. Pychologové a rodiče dávají vinu stylu emo, který Hannah vyznávala. Tisk se této zprávy hned ujal a jako nejpravděpodobnější důvod, proč se Hannah zabila udávají fakt, že poslouchala My Chemical Romance, kterou označili za emo skupinu. Na tuhle tému vyšlo už nékolik článků, či už na internetě nebo v novinách. Nejnověji můžete o Hannah vidět článek v novém vydání Kerrangu. Nejvíc rozruchu asi vyvolal článek v Daily Mail, kde padali na skupiny My Chemical Romance nejzávažnější obvinění. Právě proto se fanoušci rozhodli uspořádat protest před redakcí Daily Mail v Londýně. Ostatní fanoušci se můžou taky přidat, protest začíná 31.05.08 v půl desát ráno. Více info na whatthefrank.co.uk.
Jsem taky zvědavé, jestli i o tom Daily Mail pak napíšou...
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Zase néco nového ^^

17. května 2008 v 18:34 | Elis |  ○○Novinky
- na msg.com můžete vidět originální rozhovor s fanouškama, kteří byli na show v Madison Square Garden, New York (09.05.08). Na stejné stránce pak můžete vidět i pár fotek.
- na MWO se blíže podívali na tracklist nového DVD, který na oficiálnce TBPID.com zobrazil Warner, který také DVD vydává. Podívejte se sem a všimněte si, že v prvním sloupci chybí v názvu songu "Dead!" vykřičník, no v dalších dvou tam je. V prvním sloupci je také špatně napsáno slovo "disappear".. místo toho tam je "dissapear". V dalších dvou je to už správně. V třetím sloupci si zkrátili název songu jenom na "Death Wish" a podle informací od fanoušků, na speciálním koncertě v New jersey kluci Jetset ani nehráli, no tracklistu je ale i tak uvedený. Místo toho, jak říkají fanoušci, hráli My Chem nový song Stay. Chyb je tam teda dost, uvidíme, jak to napíšou na booklet.
- Proč vůbec jejich dcera - populární, inteligentní a atraktivní dívka - udělala takovou věc? Z jediného důvodu: Hannah byla, nečím, čemu se říká emo. Aneb další nezmyselnej článek o Hannah, 13-leté dívce, která spáchala sebevraždu, protože, jak říká tisk, byla emo. Proč do toho tahají My Chem je nám záhadou, padla ale i vyjádření, že rodiče tímto odúvodněním ze sebe shazují podezření, že svou dceru špatně vychovali.. Čtěte na Daily Mail.
- ano PETA2 zase vyhlašuje soutěž o Nejsexi vegetariána.. Letos o dost dřív než tomu bylo po jiné roky, ale hlavné je, že Frankie je na seznamu. Takže hlasujte tady. Vyolňuje se jenom datum narození a email :). A když už jsme při tom, podívejte se na starší video, kde Gee a Mikey mluví o PETA, je to z natáčení klipu ksongu I'm Not Okay.
A to je vše. NEKOPÍROVAT :P.

The World Is Ugly download

17. května 2008 v 16:41 | Elis |  ○○Downloads
Download nového songu od My Chemical Romance- The World Is Ugly. Video najdete tady.
Nekopírovat download linky!
Video
Audio
Heslo download: 19931993

The World Is Ugly..

17. května 2008 v 16:13 | Elis |  ○○Novinky
Tak nakolik jsem se v posledních dnech na blog a i na novinky vykašlala, tak jsem ani nezjistila, že My Chem hráli na koncertech nějaký nový song O_o. Jmenuju se to "World Is Ugly". Na my-innocent-romance jsem našla video i text, takže kopírujte jen s jejich zdrojem!.
Text je pod celým článkem.

Nějaký update..

15. května 2008 v 15:16 | Elis |  ○○Novinky
Dnes mám už dost velký zpoždění ve všem, takže jen v zkratce co se za poslední dny stalo.. nebylo toho zas až tak moc, ale jdeme na to:
- Někdo si vzpoměl na své staré fotografie, které nafotil ještě na show v Birminghamu, UK(22.03.08). Jsou fakt skvělé, takže prá jich najdete na LJ, všechny na osobních stránkách autora.
- Pár dalších fotek ze show v Madison Square Garden- New York City, New York (09.05.08) najdete tady.
A to by snad bylo i vše.. na tý věci ohledné blogu pracuji skoro pořád a konečně jsem dokončila externí část, takže jsem se někam posunula.. :D
Jo a ktěm novinkám jen tolik.. vím, že je tu teď málo článků, ale pochopte.. My Chem jsou na "dovolené" takže žádný zázraky nečekejte..

Ok takže dnes na to fakt nemám náladu...

12. května 2008 v 15:46 | Elis |  ○○Novinky
...takže to vemu rychle do jednoho postu a pak hurá....... dělat na překvápku :P:D.. nemám ho snad ani z půlky hotové a datum dokončení se blíží, takže to musím dodělat.. Každopádně se teším, jestli se vám to bude líbit nebo ne :D.
Ok takže prý néjací AlmacksDanceHall.com, co bůh ví kdo to je šli s My Chem a Taking Back Sunday na poslední show v Madison Square Garden.. Jedna ženská od nich se takhle odfotila s Mikeyem.. sem se lekla.
Obrázok “http://farm4.static.flickr.com/3176/2480471771_afb6e2cf28.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.
Fotky z MSG (další....) najdete tady. Ne, nebudu je dávat sem.. načítáívání těch 87 mi stačilo na hodné dlouhou dobu.
Hrooooozně dlouhou, ale hrooozně zajímavou recenzi na show v MSG v NYC, New Yorku z 09.05.08 si můžete přečíst tady.. Je to fakt dlouhé, ale stojí za to.... ostatně jako většina "literární" činnosti vyprodukována na LJ..
29 fotek.. přesně 29 fotek, které se mi sem nechce dávat najdete tady.. Enjoy.
A další recenze z MSG.. zase delší, než jsem očekávala a v prvních deseti řádcích mi došlo, že se mi to nechce číst, takže vám neřeknu, jestli stojí za to to přečíst.. Každopádně ji najdete zase na LJ.
Teď se celý NME de posrat z nějaký holky která se zabila kvůli emo hudbě... Samozřejmě, podle některých se emo = mcr.. Divná rovnice, nikoliv však pravdivá.. ale NME pokoj nedá, takže tady máte další úúúúžasný článek o dětský pošetilosti a divnosti jménem EMO.
A nakonec.. povzdbudivá slova od Geeho přetlmočené z MWO.. "Kdyby byla tohle naše poslední show... opatrujte se." Ah ano, povzbudivé Gerarde.... napíšu si to na monitor, ale zkusíš nám to udělat...
A NEKOPÍROVAT.. srala jsem se s tím i když se mi nechtělo.. a proč jsem to dělala.. no pro vás.. :D.. Alr dnes už nic nečekejte.. :D

A roční pauza..?

11. května 2008 v 13:29 | Elis |  ○○Moe žvásty
Ok takže když už jsme se dostatečne vytešili z těch nádhernejch fotek, je na místě otázka- co teď?.. Něco mi říká, nebo někdo už řekl, že nasleduje roční pauza? Netuším, jestli je to pravda, ale dostalo se to už určitě ke každému z vás, nakolik panika o dost vzrostla.. Ano, poslední vystoupení My Chem v rámci The Black Parad World Tour bylo v Madison Square Garden v New Yorku přesně tento pátek. V sekci tour na oficiálce je teď nejak podezřele prázdno.. Takže děti, i když si myslím, že je ještě pŕedčasný myslet na to nejhorší, ta možnost tu ješté stále je.. A jaká? Že My Chem si dají roční pauzu, celý jeden rok o nich nebudeme slyšet.. A si myslej, že to snad napraví novým DVD.. Ano, samozřejmé, z části.. Ale my snad chceme další koncerty, ne? A nové CD by také nebolo k zahození :P. Samozřejmě, zaslouží si odpočinek... Vždyť de facto jsou na tour od jejich vzniku, ale myslím, že za ten rok se to v řadech fanoušků dost změní.. Přiznávám se, projevuju jisté obavy, že o ten dlouhý rok se mi už néjak okoukají, že už si jejich hudbu nebudu užívat tak, jak je tomu teď. Ale tak myslet na nejhorší se zatím nevyplácí, stačí jen doufat, že se jim ta dlouhá pauza zunuje a začnou zas koncertovat o něco dřív. Do té doby se musíme smířit s tím, že toho o MCR nebude moc slyšet.
Zajímá mě ale také váš názor. Jak to vidíte vy?

MCR on the Sauce

11. května 2008 v 13:08 | Elis |  ○○Rozhovory (video)
07.05.08 vysílalo FUSE program The Sauce, kde byl rozhovor s Gerardem a Mikeyem o Madison Square Garden. Video je konečně i na YouTube, takže ho můžete vidět dole:
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Madison Square Garden- New York City, New York (09.05.08)- videa

11. května 2008 v 13:05 | Elis |  ○○LIVE vystoupení
Kopírovat jen s mým zdrojem!
Desert Song

Madison Square Garden- New York City, New York (09.05.08)- recenze

11. května 2008 v 12:49 | Elis |  ○○Novinky
Recenze na poslední show My Chem v rámci turné The Black Parade v Madison Square Garden v New York City (09.05.08) od megami284 @ LJ. Kopírovat jen s mým zdrojem.
-----------------------------
It's like four in the afternoon and I just woke up. My head, neck, arms and legs hurt. But I feel on top of the world.

Last nights concert was amazing.