Duben 2008

London's Calling

28. dubna 2008 v 16:30 | Elis |  ○○Moe žvásty
Takže jak už jsem psala na sblog, livejournal a nevím jestě kam- jdu na týden se školou do Londýna, takže až do neděle tady nečekejte nic nového. Minimálně tedy do úterý ne, kdy budeme pořád cestovat.. Když budeme někde ve méstě, tak možná na chvilku zajdu na net, ale předpokládám, že asi ne. No uvidíme, každopádne dnes už nic nepřidám, protože v deset odjíždíme a já ještě ani netusím, kde mám kufr :D... Zatím se mějte a v neděli budu tu :*
Zatím tu bude hiatus.. 28.04.08 - 04.05.08
Obrázok “http://i235.photobucket.com/albums/ee200/McrLoverSk/Others/hiatus.png” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

The Many Faces Of MCR...

26. dubna 2008 v 18:43 | Elis |  ○○Photos- MCR
Tyhle obrázky zkrátka musíte vidět :D.. Jeden z nich (boba) jsem viděla nejdřív u holek z mikey-way, ale jak jsem teď byla na buzzně a DevArtu, tak jsem našla postupně všechny :D..
Rozhodne klikněte na celý článek!

Cleveland, OH (22.04.08) I

26. dubna 2008 v 18:28 | Elis |  ○○Photos- LIVE vystoupení
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Nový design

25. dubna 2008 v 16:34 | Elis |  ○○Moe žvásty
Jak asi vidíte, změnila jsem design. ten poslední tu byl už celkem dlouho a chtělo to změnu. Tento design jsem se snažila udělat v provedení čisto černo-bíle, no vypadalo to moc nevýrazně, proto jsem přidala ještě dvě další hlavní barvy (žlutá a růžová), které jsem také použila na odkazy. Myslím, že se celkem povedl a konečně aspoň nebudou usekávané obrázky, jak tomu bylo při minulé verzi. Ke credit jen tolik, že light textures jsou z Deviantu a fotky jsou z photoshootu pro Interview Magazine. To je asi tak vše, doufám, že se vám líbí a pls okomentujte :*.
A BTW.. UŽ JE TOMU NĚJAKOU DOBU, ALE VŠIMLA JSEM SI TO AŽ TEĎ- SKRÁTKA, DÍKY MOC MOC MOC ZA UŽ 50 000 NÁVŠTĚV NA MÉM BLOGU!!!

DVD už v červnu

25. dubna 2008 v 15:27 | Elis |  ○○Novinky
Warner Sain včera oficiálně potvrdilo, že nové DVD My Chemical Romance by mélo vyjít 24.06.2008. Tato zpráva proto popíra veškeré spekulace, že DVD by mělo vyjít koncem dubna nebo v květnu.Zdá se, že tenhle datum vydání je oficiální a neměnný, ale necháme se překvapit ;-).
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Billy Talent- US tour reviews

24. dubna 2008 v 16:26 | Elis |  ○○Novinky
Na buzznetě je sepsán článek od bubeníka skupiny Billy Talent, kde opisuje své dosavadní zážitky z turné po státech, kde vystupují jako předkapela pro My Chem. Je to dost zajímavý článek, kde jsou popsány dosavadní odehrané koncerty jeden po druhém.
NEKOPÍROVAT, můj překlad.
Asi třei měsíce jsme pracovali na svém třetím albu, když nám zavolala skupiny My Chemical Romance. Říkali, že dělají své poslední turné po Státech v rámci The Black Parade a zeptali se nás, jestli jim nechceme jít jako předkapela. Přistoupili sme na to, že s nima objedeme pár míst ve státech, dke jsme zatím nevystupovali. Po tom, co jsme si nima minulý rok hráli tolik vystoupení v Evropě jsme si byli jistí, že to bude skvělé.

Kansas City, Kansas (15.04.08) I

24. dubna 2008 v 15:39 | Elis |  ○○Photos- LIVE vystoupení
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Kansas City, Kansas (15.04.08)- setlist

24. dubna 2008 v 15:34 | Elis |  ○○Novinky
Kopírovat jen s mým zdrojem.
Give'em Hell, Kid
This Is How I Disappear
Dead!
Hang'em High
My Way Home Is Through You
Welcome To The Black Parade
I Don't Love You
The Sharpest Lives
Headfirst For Halos
Heaven Help Us
Cemetary Drive
House Of Wolves
Kill All Your Friends
I'm Not Okay
Mama
You Know What They Do To Guys Like Us In A Prison
Teenagers
Famous Last Words
James' Solo (November Rain)
Cancer
Desert Song
Desolation Row (Bob Dylan cover)
HelenaDetroit, MI (19.04.08) II

21. dubna 2008 v 15:57 | Elis |  ○○Photos- LIVE vystoupení
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Detroit, MI (19.04.08) I

21. dubna 2008 v 15:51 | Elis |  ○○Photos- LIVE vystoupení
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Teenagers- Mexiko (12.04.08)

21. dubna 2008 v 15:38 | Elis |  ○○LIVE vystoupení
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Chicago, IL (18.04.08)- recenze

21. dubna 2008 v 15:31 | Elis |  ○○Novinky
Recenze od krimson_knight @ LJ na show v Chicagu, IL (18.04.08) v bodech:
NEKOPÍROVAT!
- Všichni pod Gerardovým vedením odzpívali začátek Welcome to the Black Parade
- Mikey točil hlavou pořád dokola asi tak 15 sekund O_o
-Bob vyhodil před Cancer své paličky do pubilka
- Frank byl na pódiu nějak moc klidný.. Ale pořád se bylo na co dívat.
- Gerard mluvil něco o "Mikeyem a jeho zk..vených jednorožcích" (domylslíme si :D)
- Mikey Fuckin' Way (mluví samo za sebe :D)
- Bobovy vlasy.. Škoda řeči.
- Myslím, že to bylo počas Mama, ale můžu se mýlit, Gerard řekl něco v tom zmyslu, že si to chce rozdat s každým v publiku. Nebo něco takového?
- Gerardův příhovor o tom, jak sem přišli něco zahrát...

- Balóny! Ale zdálo se to jenom mé, nebo letěl kolem také kondom? (:D:D:D)

Setlist- Chicago, IL (18.04.08)

21. dubna 2008 v 15:22 | Elis |  ○○Novinky
Setlist k vystoupení v Chicagu, IL (18.04.08)... Asi jste zaregistrovali, že na tomhle turné po státech už nehrají Helenu :-(. Kopírovat jen s mým zdrojem.
Thank You For the Venom
Heaven Help Us
Dead!
This is How I Disappear
Welcome to the Black Parade
The Sharpest Lives
House of Wolves
Headfirst for Halos
I Don't Love You
Give 'em Hell, Kid
Helena
You Know What They Do To Guys Like Us in Prison
Hang 'em High
Mama
Sleep
Teenagers
Cancer
Desert Song
I'm Not Okay
Famous Last Words

Frank's note

21. dubna 2008 v 15:20 | Elis |  ○○Novinky
Ve světě My Chem ani nic nového, ale nedalo mi napsat sem zážitek jedné fanynky, který sepsala na sv;uj LiveJournal. Byla na své první My Chem show v Chicagu (19.04.08) a povedlo se jí vidět Franka jak stál opodál publika. Rozhodla se mu napsat zprávu, co bylo něco ve zmyslu:
"Franku a ostatní kluci, děkuji vám moc za to, co děláte. The Black Parade mi pomohla vyrovnat se s tím, když jsem se dozvědéla, že můj otec umírá a také když zemřel. Upevnili jste mou víru v hudbu. Tohle je moje úplně první MCR show a vím, že to tu odpálíte."
Pak to zanesla Frankovi, který byl asi značně potěšen :-). Nevím, ale hrozně se mi líbí ta Frankova lidskost, že jí neposlal doprdele, ale ten lístek přijmul a dokonce i přečet :-).
NEKOPÍROVAT!

Gerard a anti-emo..

18. dubna 2008 v 13:37 | Elis |  ○○Novinky
Zajímavý článek je teď na gigwise.com. Je to něco ve stylu recenze na koncert z 12.04.08, kdy My Chem hráli v Mexiku na Zero Fest. Většina článku se ale zabývá Geeho postojem k anti-emo násilí. Vyvolal to hlavně fakt, že Gee přímo na jevisku mluvil před celou halou o problému násilností vykonávaných na lidech vyznávajících v Mexiku emo.
NEKOPÍROVAT!
"Napätí se v krajině vygradovalo počas posledních měsíců, kdy bylo zaznamenáno několik napadení lidí, kteří vypadali jako emo. Poslední sobotu ale na Zero Fest v Mexiku (12.04.08) Way publiku odkázel, že tu už víc nechce vidět žádné 'zkurvené násilí'. 'Chci ještě něco říct, před tím, než budem pokračovat. V poslední době slýcháme mnoho věcí ohledně násilí na dětěch nosících černé trička nebo takové blbosti, ve vaší krajině.' řekl Way publiku. 'Nechceme tady idět žádný zkurvený násilí. Přišli jsme sem pro jediný důvod, a to být na tomhle rockovým koncertě.' uzavřel Way."
Více z článku tady.

Portland, TUA Signing (08.04.08) III

15. dubna 2008 v 17:46 | Elis |  ○○Photos- LIVE vystoupení
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Č-L-Á-N-K-Y

15. dubna 2008 v 16:45 | Elis |  ○○Novinky
Odhlížejíc od zcela stupidního názvu (nic mě nenapadalo :D) jsem teď přidala malý seznam článků/ recenzí, které dokumentují tu část turné, kterou mají My Chem zatím za sebou:
NEKOPÍROVAT! Trvalo dlouho to sepsat a přeložit.
- dodatečně je tady recenze ze show v Tusconu, Arizoně (31.03.08): "Skupina otevřela show s poklidným songem Sleep, pak nasledovalo přebuzení ve stylu I'm Not Okay (I Promise), a vyprodaný stadion lidí všech věků, účesů a variací namalovaných na tváři, tančilo a zborově zpívalo. Místami byl vokalista a frontman Gerard way nepotřebný, protože text se jako by transformoval společného zpěvu fanoušků."
- Tady najdete recenzi na show v Las Vegasském klubu The Join (31.03.08). O My Chem jen pár řádků...
- a ano, sarkastické komentáře od Rolling Stones (jak jinak...) v recenzi na show v Tempe, Arizona, v rámci Tempe Music Festival (28.03.08). "Zvyčejně obyčejné fakultní město spalující se v vedru pouště, Tempe, Arizona, byla v pátek večer díky černoodětým cizincům, My Chemical Romance, kteří tady odstartovali své tour, ponořená do temnoty".. Hahaha.. víc tady.
- Zajímavý článek o My Chem, z části kritický, z části pochvalný si můžete přečíst tady. Má to zajímavý název: "To že je znáte znamená, že je buď molujete nebo nenávidíte". Čtěte tady.
- Další recenze na show v Las Vegas, z Mojo Republic. Všimněte si také skvělé grafiky.. O_o: "Dynamické vystoupení My Chemical Romance bylo překvapivé a jejich hudba vydávala tolik obrovské energie, že to vábilo a hnalo zpívat známé hymny skupinym co nejhlasněji jak to šlo. Skupina se bavila stejné jako fanoušci, kteří při nekterých songem zpívali tak hlasitě, že místami bylo skoro nemožné uslyšet Gerardův hlas."
- 2 recenze na vystoupení My Chem na 2. dni Bamboozle Left festivalu (06.04.08)- ocregister, MTV.

Mexiko, Zero Fest (12.04.08)- setlist

15. dubna 2008 v 16:14 | Elis |  ○○Novinky
- Thank you for the venom
- This is how I disappear
- Dead!
- House of wolves
- Welcome to the black parade
- Give 'em hell kid
- I'm not okay
- Kill all your friends
- Headfirts for Halos
- Hang 'em high
- I don't love you
- Mama
- Prison
- Teenagers
- Famous last words
- Helena