Březen 2008

Tempe, AZ- Tempe Music Festival (28.03.08) II

31. března 2008 v 15:46 | Elis |  ○○Photos- LIVE vystoupení
Je dost možné, že jsou tam i některé z minulé řady, ale většina je jich nových :-).
Kopírujte jen s mým zdrojem.

Mikey Way bulletin

31. března 2008 v 15:12 | Elis |  ○○Novinky
Mikey poslal na MySpace nový bulletin, netýká se to moc skupiny, takže to překládat nebudu, ale kdyby někdo chtěl:
"Hello to all,

The other day, I was given the new
Drive By record by my dear friend Todd Price. For those of you who are unfamiliar , he sings and plays guitar in the band. I had been eagerly awaiting this record quite some time. Their initial release floored me. It's everything about music that I love. Amazing and honest rock songs. Todd has the uncanny knack to write the kind of chorus that I'm jealous. Upon listening to their record"A Delicate Situation" I was knocked on my ass once again, and I expected nothing less. If this band isn't gigantic by the end of the year, then there's no justice in the world.. On april 8th, "A Delicate Situation" is released and I recommend you all make a B line to the record store and grab one. The songs are sure to be ingrained in your skull for quite some time.Regards
Mikeyway"

Budoucnost My Chem

30. března 2008 v 11:43 | Elis |  ○○Novinky
Oh skvělá to fanfiction :D.. Tady si přečtěte budoucnost My Chemical Romance. Těšíte se na nové CD v 2010? :D.. Haha.. radší ne, protože o 4 roky později se My Chem rozpadnou.. V roku 2015 bude Gee opět pokračovat v jeho komiksu TUA s ultra dlouhým názvem "My Chemical Romance's Gerard Way presents The Umbrella Academy Apocalypse Suite #1: The Day the Eiffel Tower Went Berserk.".. Nezůstane ale jenom při psaní komiksů,- v roku 2015 vyjde také jeho debutový sólo album, kterého první singel bude hlavním songem filmu "Saw XXXIV: 3-D" Věci ale nebudou stát- Ray a Bob se budou hádat o to, kdo je biologickým otcem Frankieho. V roku 2018, po letech plných nenávisti mezi Rayem a Frankiem Ray oznámí, že je Frankieho otec. V roku 2019 vyjde nová knížka Boba, kde popisue jaké bylo období před TBP a jeho připojení ku skupině. No kniha "Bryar for Hire" je komerční katastrofa takže... Vyjdou na jevo pochybnosti kolem vztahu Bob- Ray- Frankie, nakolik si Bob myslí, že otcem Franka je on.
Skupina se po 10-ti letech, v roku 2024, opět sejde a zahrají na letním turné, kde vyprodají všechny lístky.. Jedinou chybou je, že jejich fanoušci si musí v den koncertu zabezpečit baby-sitting. Ale stejně- my, staří a oddaní fanoušci si ještě pamatujeme, kdy My Chem hráli TBP turné ;-).
NEKOPÍROVAT- mě trvalo dýl to všechno pŕeložit, než vám zkopírovat ;-).LM- nové CD?

30. března 2008 v 11:16 | Elis |  ○○Novinky
Franků side projekt (ano, jeden z těch miliónů :D) s názvem Sceleton Crew úplně předělal svoje webstránky, co se designu a nového obsahu týče, takže se určitě podívejte tady. Internetem se také šíří zvěst, že by to mělo značit dokončení nového CD Leathermouth, které bude jejich první- debutové a v blízké době by se prý mělo objevit na předobjednání.
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Interview s Rayem

30. března 2008 v 11:11 | Elis |  ○○Rozhovory (text)
Další rozhovor s rayem si můžete přečíst tady. Nepíše se tam ale o tom, co teď zajímá všechny- jak to je s novým DVD, co bude obsahovat, kdy vyjde, jestli bude obsahovat také nějaké bonusy a blablahblah. Dále otázky ohledně novho CD, v jakém stádiu je, kdy vyjde. Naopak,. tenhle rozhovor je z řady téch zajímavějších, kde pán Toro popisuje jejich začítky a cestu ke slávě :D.
"Ze začátku sme cestovali non-stop," řekl Toro. "Na cestách sme vlastně byli odkdy jsme vznikli. Nikdy jsme neměli čas jen tak si senout a pŕemýšlet nad tím, co se stalo a ještě stane do doby, než se vrátíme domů, co je fakt divné."
NEKOPÍROVAT!

The Wave Magazine

30. března 2008 v 10:57 | Elis |  ○○Novinky
V novém vydání The wave Magazine je rozhovor s Geem- část z něho:
"...když jste ještě nikdy nebyli na úplném dně a nezačali odznovu, nikdy s enestanete lepším člověkem. A je jasné, že věci, které vás dělají lepšími pro jiné lidi - vás dělají lepšími také pro sbe, dělají vás chytřejšími, rychlejsími a o dost lepšími. A díky tomuto všemu se stanete něčím lepším, takže myslím, že koukat do úplné propasti je jednou z věcí, kterou skupina ovládá dobře."
Celé interview najdete tady.
NEKOPÍROVAT!

TUA + sketchbook

30. března 2008 v 10:44 | Elis |  ○○Novinky
Další speciální vydání The Umbrella Academy. Kromě vydání, které bude obsahovat všechny díly TUA (vyjde už brzy, jak řekl Gee :D), se můžeme dále těšit i na speciální vydáni The Umbrella Academy, které bude kromě všech těchto dílů navyše obsahovat i sketchbook s kresbami Geeho a Gabriela Bá. Knížka je zatím na pre-order tady, oficiálně vychází v červenci.
Kopírovat jen s mým zdrojem.
Obrázok “http://images.tfaw.com/covers/200/14/14488.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Punk's Not Dead DVD

30. března 2008 v 10:29 | Elis |  ○○Novinky
A teď něco k DVD Punk's Not Dead- kompletní DVD, které bude obsahovat rozhovory s Green Day, My Chemical Romance (Frank), Story of the Year, Social Distortion, Minor Threat, Black Flag, Anti-Flag, Alkaline Trio, The Ramones, The Offspring, blahblahblah.. prostě s milionem dalších skupin, které mají s punkem aspoň něco společného, vyjde už brzy- 14.04.08!
Více informací hledejte buď na oficiální stránce, nebo na oficiálním MySpace.
A krátký útržek z rozhovoru s Frankem najdete na YouTube:
(Kdyby někdo to DVD chtěl, napište na ICQ ;-))
Kopírovat jen s mám zdrojem.

Not Okay download

30. března 2008 v 10:24 | Elis |  ○○Downloads
A download z LJ (od iwillcryalone)- stáhnout si můžete song I'm Not Okay (I Promise), který My Chem hráli na Daily Download.
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Nějaké scany

30. března 2008 v 10:19 | Elis |  ○○Novinky
Nějaké ty scany-
A rozhovor skvělý rozhovor s Rayem v nejnovším vydání Big Cheese magazínu. Mluví tam o novém DVD, které bude obsahovat nejen kompletní vystoupení My Chem v Mexiku, kde odehráli poslední vystoupení jako The Black Parade, ale i speciální koncert pro zhruba 400 lidí, který odehráli v rodné New Jersey. Také padla řeč na Jamesa Deewesa a to, jestli se nakonec stane nebo nestane součástí My Chem a teda jejich 6. členem. Jak Ray řekl: "rádi s náím hrajeme a také píšeme songy a když to má být náznak toho, kam věci směřují, tak to berte jako odpověď". Cover tohto vydání najdete pod celým článkem, jednotlivé strany si v .zipu můžete stáhnout tady.
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Cover TBP Is Dead DVD

28. března 2008 v 15:06 | Elis |  ○○Novinky
Konečně další info k připravovanému LIVE DVD My Chemical Romance, které by mělo vyjít pod názvem "The Black Parade Is Dead". Magazín Alternative Press uveřejnil údajný obal tohto DVD, kterého vydání se očekává v měsících duben-červen. Nenvím, jestli je to s určitostí obal, který se nakonec ojeví v obchodech, skupina nic nepotvrdila, takže si počkáme na koneční slovo My Chem ;-).
Kopírovat jen s mým zdrojem.
Obrázok “http://i19.photobucket.com/albums/b198/annamariexcore/theblackparadeisdead.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Další fotky ze svadby

28. března 2008 v 12:51 | Elis |  ○○Photos- Lidi související s My Chem
Fotky ze svadby Frank a Jamie- 09.03.08.

Něco nového :D

25. března 2008 v 9:26 | Elis |  ○○Novinky
Jsou to takové blbosti, co jsem teď našla, ale nic podstatnějšího není takže..:

- Fakt, že se Jamia a Frank vzali se donesl i k MTV, takže článek si můžete přečíst tady. Píše o tom i servr FMQB, který také cituje ze zprávy od Drinking Souls.. A nakonec, Perez Hilton, s poutavým nadpisem "The Sound Of Emo Hearts Breaking".. a doporučuji přečíst také komenty :D.
Obrázok “http://img.perezhilton.com/wp-content/uploads/2008/03/98056594a7126903934l__oPt.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.
- Objevili se nové informace, a konečný line-up pro Beale Street Music Fest 2008, který bude od 2.-4. května 2008 v Memphisu. Zoznam vystupujících najdete na stránkách: 1,2,3. Na té poslední najdete také rozdelení podle jednotlivých dnů. My Chem předvdou své vystoupení hned v první den, stejně jako Flyleaf, Hellogoodbye, Sheryl Crow a mnoho dalších.
- A dále, někdo se hodně nudil, nebo fakt něco takového hledal, protože když se podíváte sem, a nahoře do vyhledáváni zadáte "Gerard Way, Holyoke, MA 01040", tak se na vlastní oči přesvědčíte, že existuje ulice Gerard :D.
- The Umbrella Academy jako film? Možná jo, podle toho co píše ComicBookResources.
"Asked which of Dark Horse's creator-owned properties may be in line for film adaptations, Richardson held his cards close to chest. When offered Gerard Way' s popular "Umbrella Academy" series as an option, [Dark Horse founder/President Mike] Richardson answered, "'Umbrella Academy' will obviously be high on the radar of the early projects but again, we've just completed the deal and now we are preparing the first projects."
- Gabriel Ba, který kompletně ilustruje Gerardův komiks The Umbrella Academy vysvětluje postup při tvoření jeho obrázků. Originál je tady, anglický překlad si přečtěte zde.
- A nakonec zpráva, že My Chem budou 24.04.08 vystupovat v House Of Blues v New Orleans. Kromě My Chem, kteří budou headline večera, vystoupí také Billy Talent a Drive By- info tady.
NEKOPÍROVAT! :P

Hey :D

24. března 2008 v 21:40 | Elis |  ○○Moe žvásty
Takže tohle bude (ne) smysluplný článek o tom, co bylo a co bude v bližší nebo ne až tak blizké budoucnosti :D. Ok takže nejdřív- právě teď jsem prijela z Prahy.. no hezké to tam máte, ikdyž jsem tam byla už ale 20. krát, pořád je tam na co koukat :D.. Doslovaa :P:P. S novinkami a celkovým chodem blogu je to teď bída za co se fakt omlouvám, ale obrázky a jiné krávoviny si najdete i samy, tak mi to přijde zbytečné to sem dávat. Od 28. nebo odkdy by se to mělo změnit, ptž My Chem odjíždí na tour, takže vyčkejte. Jinak fans ze států, se už v dost velké míře organizují, co můžete vidět na LJ, kde se sepisují takové "srazy" se seznamem lidí na každý koncert. Ale to je jedno. V nejbližší době, co se tedy blogu týče, se bude jenom čekat na zahájení USA tour a toť vše. A ještě pracuji na jedné věci ohledně blogu, kteru pobadáte ale až když bude mít blog 1 rok- tedy 15.06.08. Ta změna snad bude o dost k lepšímu.. aspoň pro mě tedy :D.. Snad i pro vás, na tom mi bude hlavně záležet :P. A to je tak i vše, co se bude dít.. A ještě nakonec taká otázka, od dnes se začínají prodávat lístky na Billy Talent- tak kdo tam jde lidii? Já si jdu zítra koupit lístky, tak snad už je u nás budou mít :D.. Zatím se mějte, novinky přidám hned jak se něco objeví ;-).
(A doufám že jste spokojeni s designem :P. To menu zítra vyřeším, protože na Slovensku ještě máme prázdniny, no nevím jak u vás :D)

Další design...

21. března 2008 v 21:20 | Elis |  ○○Moe žvásty
Nakolik pár lidem starý design pořád vadil, je tady nový. K tomu starému snad jen tolik, že dal hodně práce, no 3/4 lidí se víc zajímalo oblbou fotku Lyn-Z s nápisem Bitch, než o design jako celek. Komenty, které mě poučovali o tom, jak je to nevhodné a jak tomůže hodně lidí naštvát a blahblahblah mi adrenalin nijak nezvyšovali, nakolik je to věc diskutabilní. Je třeba uvědomit si, že existují fanoušci, antifanoušci ale také lidé neutrální, jako já, co se možná nezdá, ale nevadí mi. Nakonec bych řekla jen tolik- pokud se vám líbil a pochopili jste ironni, jsem ráda. Pokud ne- váš problém, nemohu vám to lépe vysvětlit. A dohadu o tom, jestli Lyn-z je, nebo není bitch tady taky nepotřebuju. Takže snad je tenhle lepší ;-). Ke credits nemám nic, fonty písma si už nepamatuju. A jo, dost mě zajímá zobrazování. Je to děláno pro šírku 1200px, no mělo by se to zobrazovat i v jiných rozlišeních. Kdyby ne, tak napište. A taky- design je dělán způsobem, že místo na články je menší, no nahoře designu je přidán další pás pro obrázky, který ale postupně zaniká a dolů to pak vypadá, jako kdyby obrázky přetáčeli. Je to neúmyslné, ale opravovat se mi to už nechce :D.
Jinak já jsem teď na svátky v Praze a píšu na notebooku, takže tu se může vyskytnout malý problém s popsunutím menu, protože originální kódy na něj jsem nechala v počítači doma. Ale hned jak se v pondelí vrátím, tak to opravím ;-). Zatím se mějte :-).

O novém DVD Black Parade Is Dead

21. března 2008 v 20:25 | Elis |  ○○Novinky
Podle španělské stránky mcr.es by mělo nové DVD My Chemical Romance s názvem, The Black Parade Is Dead vyjít koncem června nebo začátkem července. O dubnu žádné další zmínky nejsou.
Nakonec se jako nejpravděpodobnější vrariant ukazuje datum 24. červen, kdy by mělo DVD oficiálně vyjít, jak informuje Alternative Press. Bližší info a snad už potvrzené skupinou očekáváme v nejbližsích dnech/ týdnech.
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Další USA tour dates

18. března 2008 v 15:51 | Elis |  ○○Novinky
Novinky v tomhle období, když maj My Chem pouzu, nejsou žádné, no zdá se mi, že na officiálnce jsou další data jejich turné po státech.. A možná že ne, už v tom strácím přehled- ale tady jsou všechny, které zatím skupina potvrdila:

03/28/2008 - Tempe, Arizona, Tempe Music Festival
03/29/2008 - Tucson, Arizona, Rialto Theatre
03/30/2008 - Las Vegas, Nevada, The Joint
03/31/2008 - Las Vegas, Nevada, The Joint
04/02/2008 - San Jose, California, San Jose Civic Auditorium
04/03/2008 - San Francisco, California, Warfield
04/04/2008 - San Francisco, California, Warfield
04/06/2008 - Irvine, California, Bamboozle Left @ Verizon Amphitheatre
04/08/2008 - Portland, Oregon, Crystal Ballroom
04/09/2008 - Portland, Oregon, Crystal Ballroom
04/11/2008 - Magna, Utah, The Great Salt Air Theatre
04/12/2008 - Mexico City, Mexico, Zero Fest
04/14/2008 - Denver, Colorado, The Fillmore Auditorium
04/15/2008 - Kansas City, Kansas, Memorial Hall
04/17/2008 - Chicago, Illinois, Congress Theatre
04/18/2008 - Chicago, Illinois, Congress Theatre
04/19/2008 - Detroit, Michigan, The Fillmore
04/22/2008 - Cleveland, Ohio, The Agora Theatre & Ballroom
04/24/2008 - New Orleans, Louisiana, House Of Blues (NEW!)
04/25/2008 - Baton Rouge, Louisiana, X-Fest @ Baton Rouge River Center
04/26/2008 - Woodlands, Texas, Buzzfest @ Cynthia Woods Mitchell Pavilion
04/27/2008 - Frisco, Texas, EdgeFest 17 @ Pizza Hut Park
04/28/2008 - Austin, Texas, Stubbs Amphitheatre
04/30/2008 - Birmingham, Alabama, Sloss Furnace
05/02/2008 - Memphis, Tennessee, Beale St. Festival
05/03/2008 - St. Louis, Missouri, The Pagaent
05/04/2008 - Columbus, Ohio, Lifestyle Communities Pavilion
05/06/2008 - Philadelphia, Pennsylvania, Electric Factory
05/07/2008 - Philadelphia, Pennsylvania, Electric Factory
05/09/2008 - New York, New York, Madison Square Garden

Je toho hodně takže se máme na co těšit :D a 28. snad už skončí období bez novinek ;-).

Nový design

16. března 2008 v 19:15 | Elis |  ○○Novinky
Ano, po dlouhé době zase nový design.. Ne že by mi ten starý vadil, vijímečně ani ne, ale měsíc tu skoro žádnej design nebyl, tak aby jsme neporušili pravidlo, že? :D Tak co o něm? Snad jen to, že mi trval asi takl 4 hodiny, není na něm nic zvláštního, dělala jsem ho asi tak před půl měsícem takže mi už nepřijde ani tak zajímavý a to je asi tak vše.. A jo, comeback připínáčků! :D.. Pokud si ještě pamatujete na ten design ve stylu Wnated: Gang Called MCR, tak tam byli použité nejdřív, no a teď jsem na ně znovu narazila, tak hned padli za oběť pri tomhle designu :D..
Ke credits- nevím, jestli je tam něco také zajímavé- font je "Atomic clock radio", jo a taky "Atland Sketches" a ty textury si už nepamatuju :-(.. Ale ta kresba Frankieho je moje, no na suplované matice se povedlo, mám takhle nakreslené všechny členy My Chem, ale Frankie se mi tam hodil nejvíc :D a co ještě.. Jo, lsvé lístky jsem scanovala, ani nevím kde jsem je vyhrabala ale to je jedno :D A jo, omlouvám se, že jsou ty články tak nízko, ale všimla jsem si to, až když byl design hotov a nechtělo se mi to upravovat :D.
A to je myslím, vše... Snad se líbí ;-)
jo tak EDIT: věděla jsem že bude to toho někdo rýt- ne, nemám nic proti LynZ, je mi úplně ale úplně ukradená, protože já beru My Chem jako skupinu, a MSI taky jako skupinu- jejich osobní život neřeím- je to jejich volba. A také je moje volba, co dám na design :P.. a že mě zrovna napadlo, že LyNZ je je bitch tak za to já už nemůžu :D.. A můj Gerardek? Toho přenechám někomu jinému :P.. Tak děkuji, že tady nezanecháváte své ímou výlevy.. :D..