Leden 2008

Vysvědčeníí! xD

31. ledna 2008 v 14:51 | Elis |  ○○Moe žvásty
Ano, když už je dnes tak sváteční den, tak mi nedalo sem aspoň pár řádků napsat. Co si budem říkat, nikdo asi není nešťastnej, že máme AŽ 1 den prázdnin.. lepší než nic.. Kdyby ale přidali další 2, tak by se nic nestalo.. Vysvědčení u mě podle rodičů stálo za prd, takže nemám k tomu co víc napsat snad jen, že JÁ jsem s ním spokojená a to je hlavní :P. Jinak na gymnázium slušný.. Co by jste taky od kvarty čekali, že jo..:
Slovina- 2, Matika- 2, Anglina- 1, Fránina- 2, Fyzika- 1, Informatika- 1, Děják- 1, Biológie- 3, Geografie- 1 , Chémie- 2. A stačí už xD
Ale jedna věc mi chyběla.. "1.-májový" příhovor naší třídní, která leží už měsíc v špitálu s nám neznámou (a doufám že nevyléčitelnou) chorobou xD. Ale jako už nám i chybí.. nemá nás kdo buzerovat.. Ale to je jedno.. jsme si mysleli, že jak budeme mít aspoň jeden rok pokoj.. ale víte, je velice flexibilní a dokázala nás zbuzerovat i přes telefon.. Normálně nám zastupující třídní vyřizoval přes telefon pozdrav od naší Majky, a jak jinak.. neodpustila si pár poznámek... xDTakže jsme měli exkluzívní LIVE stream přímo ze špitálu, ale jinak to byl celkem nudnej den. xD
Tak si tady sedím, užívám si "prázdniny" a nudím se.. ne, nenudím... musím jít ještě na výtvarku.. nechce se mi.. Sakra.
Nevadí.. a co jste měli na vysvědčení vy? xD A nestyďte se zhoršit si známky, ať nevypadám jak debil jen já xD.
A neodpustím si ještě.. Nové video 30 Seconds to Mars- A Beautiful Lie:
A stahujte tady. Ale NEKOPÍROVAT, můj upload :P. (heslo: 19931993)

Interview- 969

31. ledna 2008 v 14:29 | Elis |  ○○Rozhovory (video)
Rozhovor s Rayem a Frankiem pro program 969 z 31. května 2007:

Kopírovat jen s mým zdrojem!


A ještě Behind the scenes z tohohle videa:Scany- Teenage magazine

31. ledna 2008 v 14:22 | Elis |  ○○Scany magazínů
Scany únorového vydání Singapurského magazínu Teenage, kde psali o vystoupení My Chem v Singapuru(11.12.07). Přepis najdete tady.
Kopírovat jen s mým zdrojem.


Přepis článku o singapurském koncertě (11.12.07)

31. ledna 2008 v 14:18 | Elis |  ○○Rozhovory (text)
Přepis rozhovoru s MCR pro singapurský magazín Teenage. Zatím jsem ho nečetla, takže těžko říct, o čem je, ale pravděpodobně bude překlad ;-).
Kopírovat jen s mým zdrojem.
The boys of My Chemical Romance have quite a reputation for being over-flamboyant and theatrical - from their music videos to their stage performances, the goth-rock band holds no qualms in strutting about with wild, reckless abandon. And coupled with their love for dramatic makeup and tight black clothes, My Chemical Romance have reached out unconditionally to champion "the broken, the beaten and the damned".


My Chem- The New Year's Eve 2006

30. ledna 2008 v 19:32 | Elis |  ○○Jiná videa
Video, které zachytává poslední minuty před novoročním vystoupením My Chem na Times Square v New Yorku. Skupina prochází pomezi fanoušky a za ní jde minimáně tucet novinářů. Je tam také na začátku vidět nejaký krátky pokus o "interview" s Rayem a pak i s Bobem. Je to točené pravděpodobně mobilem takže kvalita je divná xD. Jinak samotné vystoupení můžete vidět tady.
NEKOPÍROVAT!

TBP- recenze

30. ledna 2008 v 19:23 | Elis |  ○○Others
Dalo by se to nazvát recenzí The Black Parade, ale je to vlastně článek o tom, jak si jedna holka dala do iPodu TBP, ale neposlouchala ho. Pak jí později začal hrát v náhodním výběru song The Sharpest Lives a TBP byl od toho okamihu její nejblíbenější album. Je zajímavé, jak se lidi různě dostanou k My Chem a také, že ne každý, kdo má nejradši TBP je hned SF, a také tam o emu není ani zmínky. Album popsala jako "rockovou operu", pár songů jí připomíná styl Queens a taky tam mluví o hlavní témě alba- o příběhu Pacienta. Kompletní článek si můžete přečíst tady- 1. část, 2. část.
Kopírovat jen s mým zdrojem!

DVD & CD

30. ledna 2008 v 19:07 | Elis |  ○○Novinky
Další zprávy o připravovaném novém CD a pravděpodobně už hotovém Live DVD.

Na alternativeaddiction.com si, vzácně, můžete přečíst celé interview pro NME o novém albu. Mluví se tam stále o tom stejném, jen s rozdílem, že tady je to interview, stejně jako na NME, celé.

Také "nové" info o DVD, které teď přinesl RollingStone. Jen potvrzují informaci, že DVD vyjde 21. dubna, bude obsahovat 3 disky a název bude "The Black Parade Is Dead". Nic víc a nic mín :-).
Kopírovat jen s mým zdrojem.

Nový design xD

30. ledna 2008 v 18:21 | Elis |  ○○Moe žvásty
To je tak, když se někdo nudí a je podpořen neustálou buzerací... Snad se líbí aspoň trochu a zavře hubu pár lidem, kterým se minulej nelíbil kvůli tomu, že tam nebyli všichni.. Tak tady jsou všichni tak snad budu mít konečně pokoj. Já jsem spokojená, konečně jsem přišla na to, jak udělat menu trochu jiné a taky změna- je vedle záhlaví, ale myslím že to tam celkem pasuje. Záhlaví jsem dělala novou metodou a používala jsem omnoho víc textur. Teď ke credits: textury i brushe jsou z deviantu, takže nic originálního. A takové kecy, že snad se vám líbí už znáte, a chci ještě pls vědět, jestli se vám to dobře zobrazuje. Komenty potěší :-).

MCR- Valentines Cards

30. ledna 2008 v 15:12 | Elis |  ○○Novinky
Zapoměla jsem to sem napasat ale navadí.. skrátka při každé objednávce v oficiálním internetovém obchodě My Chem do 31.01.08 dostanete zdarma 4 valentínské karty. Jsem snad jediná, kdo si myslí, že to tímhle My Chem posrali? xD Když už ne samotníma kartama tak minimálně zadní stranou, kde mají reklamu na album The Black Parade xD.

Kopírovat jen s mým zdrojem.


Překlad úvodní část- rozhovor s Geem pro LiME

29. ledna 2008 v 19:17 | Elis |  ○○Rozhovory (text)
Přeložila jsem jen úvodní část, protože je to dost dlohé a nezáživné.. Zdá se mi, že ten, co s ním dělal rozhovor byl gay.. často tam mluvil o Geeho hezké tváři, o úsměvu atd.. Celkově je to divný rozhovor ale ta úvodní část se mi celkem líbila takže tady jí máte xD:
NEKOPÍROVAT MŮJ PŘEKLAD!!
----------------------------------------

"Jsme kurva nejlepší skupina na světě!" prohlasuje Gerard Way s úškrnem, když roztržitě projíždí rukou ve svých vlnitých černých vlasech. Jsem zaražen jeho vyhlásením a troufalým chvastáním. V zápětí se frontman skupiny My Chemical Romance (MCR) usměje a dodá: "Ale hlavně jsme... sami sebou."

Je přesně 7 hodin před vystoupením MCR tady, v Singapuru a sedím tady s Gerardem v tiché šatně, která se rychle plní dymem z jeho cigarety - jeho druhá za posledních 10 minut. Zakladá si na svém tvrdení: "Podle nás jsme svou vlastní oblíbenou skupinou. Myslím, že když jako umělec nevěříte, že jste úplně nejlepší kapela na světe, nikdy ní nebudete."

Gerard Way for LiME- Emo? It's shit!

29. ledna 2008 v 18:51 | Elis |  ○○Scany magazínů
Gerard nám zas dal vědět, co si myslí o emu.. a nejen on xD. V únorovém vydání časopisu LiME je rozhovor s Gerardem před jejich show v Singapuru (11.12.07). Pŕeklad bude možná zítra, moýná dnes a možná vůbec xD.
Originální linky obrázků (kdyby to nešlo přečíst):
1, 2, 3.
Kopírovat jen s mým zdrojem!

SB

29. ledna 2008 v 18:38 | Elis |  ○○SB
Spřátelené blogy- click celý článek.

Nominace na NME Awards 2008

29. ledna 2008 v 15:37 | Elis |  ○○Novinky
Nominace na NME Awards 2008 jsou dost šokující. Počítalo se s nominací Gerarda na Hero of the Year a Villain of the Year, no nedostal sa ani do jedné kategorie. Nevím, jestli je větším překvapením tohle, nebo nominace Pete Dohertyho na Hrdinu roka. Jako každoročně nás kromě nominace na Nejlepší mezinárodní a Nejlepší LIVE skupinu neobešla ani nominace v kategorii Nejhorší skupina, ve které jsou také třeba 30 Seconds to Mars nebo Panic! at the Disco. Jinak počtem nominací jednoznačně vedou Arctic Monkey, dále Klaxons a také My Chemical Romance. Kompletní seznam nominací najdete, když klikněte na celý článek.
Hned po zveřejnění nominací se spustilo i hlasování, takže se musíte nejdřív na NME zaregistrovat, kliknout sem a hlasovat. Hlasovat musíte ve všech 27 kategoriích přičem My Chem jsou nominování v 6 kategoriích.
KOPÍROVAT JEN S MÝM ZDROJEM!!

Easy peasy pumpkin peasy.. aneb Gee fotbalista xDxD

28. ledna 2008 v 21:10 | Elis |  ○○Jiná videa
3 videa z Geeho "ožralých" let, které, kdo má LOTMS, viděl, kdo ne, uvidí xD..

-V 1. videu je můj nejmilejší výrok "Easy peasy pumpkin peasy.. pumpkin pie motherfuckers!" a také Geeho světový výkop.. všimněte si jinak soustředení postoj! xD

-V 2. je Gee snad v nejhorším stavu, jaký byl na LOTMS vidět.. je tam totálně na mol a skácí se tam k odpadkovému koši.. je to ale dost smutnej pohled... :-/

-V 3. videu si všimněte bojový pokřik tak kolem 14. sekundy xD. A ano, v 53. sekunde, nejoblíbenější okamih pro pár fanynek- Geemu padnou kalhoty xD. Na konci je tam i obsah 1. videa + Mikeyho hvězdný výkop xDxD.

NEKOPÍROVAT!!Sydney backstage interview- Frank

28. ledna 2008 v 20:48 | Elis |  ○○Rozhovory (video)
Rozhovor s Frankem ze zákulisí po show v Sydney, Austrálie (30.11.07).

Kopírovat jen s mým zdrojem.

Statistika (21.01.08-27.01.08)

28. ledna 2008 v 19:47 | Elis |  ○○Moe žvásty
Už dlouho jsem sem nedávala návštěvnost, která stoupá snad z týdna na týden xD. Moc dík jste skvělý :**

Navstevnost za minuly tyden (21.1.2008 - 27.1.2008) je:


Pondeli: 238

Utery: 203

Streda: 217

Ctvrtek: 217

Patek: 226

Sobota: 263

Nedele: 262Celkem: 1626

Zase du otravovat xD

28. ledna 2008 v 18:05 | Elis |  ○○Moe žvásty
V Soutěži o nej design jsem postoupila už do 3. kola tak když si pls najdete chvilku času, tak klikněte na téhle stránce dolů v anketě na Elis, ok? xD.. Elis vám bude za to moc vděčná xD.

Review- Mama

28. ledna 2008 v 16:26 | Elis |  ○○Novinky
Po filipínských fans mě naštvali i filipínská recenze ze stránky Inquirer.net v které píšou:

"....v songu Mama (vokály- Liza Minelli) vypravěč vyčítá své matce, že život nestojí za nic a oba půjdou do pekla. Ale ani při nadějné poznámce ("We all carry on..."), která je převzaná z "hlavního" songu se nevytrácí ironie- "Raise your glass/For tomorrow we die...".

Miluju taovéhle recenze...

Kopírovat jen s mým zdrojem.

Geniuses at work xD

28. ledna 2008 v 16:19 | Elis |  ○○Jiná videa
Jedna holka z LJ našla na YouTube tohle video. Je to pre-úprodukce video To The End v podání Gerarda a Raye. Je zajímavé to slyšet jen od nich :-):

Kopírovat jen s mým zdrojem.