Listopad 2007

Překlad- interview Gerard- konec TBP

30. listopadu 2007 v 21:13 | Elis |  ○○Rozhovory (text)
Interview s Gerardem pro australské noviny Herald Sun a konci vystupování jako The Black Parade.Vím, že jsem ŕekla, že to tu bude až zítra, ale zkrátka mi to nedalo a přeložila jsem vám to už dnes. Dost jsem se s tím natrápila tak to NEKOPÍRUJTE!!. Můžete uvést link na článek ale samotný text nekopírujte. Jinak doporučuji přečíst stojí to za to ;-).
----------------------------------------------------------------
Charizmatický zpěvák a frontman My Chemical Romance Gerard way nám vysvětlil, proč The Black Parade nakonec skončila a že tenhle rok plánuje pravé Vánoce.


Právě jste na australském turné. Přivezli jste úplně všechno?

Jo, skoro všechno ale taky něco jinýho. Nevystupujeme již jako The Black Parade, protože jsme to ukončili v Mexiku (minulý měsíc), chtěli jsme to ukončit tam. Ale přivezli jsme celou produkci, osvětlení a taky pyrotechniku.


Interview- konec TBP

30. listopadu 2007 v 17:45 | Elis |  ○○Rozhovory (text)
Interview s Gerardem pro Herald Sun o tom, jak skupina kočí s vystupováním jako The Black Parade. Překlad přidám zítra ;-). Originál:
My Chemical Romance's charismatic frontman singer Gerard Way explains why the Black Parade is finally over and he's planning a real Christmas this year.
You've just touched down for your Australian tour. Have you brought the full shebang with you?

We have, but we've brought a different shebang. We didn't bring Black Parade 'cos we stopped playing as Black Parade in Mexico (last month); we wanted to end it there. But we've brought a production, lights and pyro.

Setlist- Sydney, Australia (30.11.07)

30. listopadu 2007 v 17:23 | Elis |  ○○Novinky
Vypadá to, že Desert Song zařadili do stálýho setlistu :-):

This Is How I Disappear

Dead!
I'm Not Okay
Give Em Hell, Kid
The Sharpest Lives
Mama
Cemetery Drive
WTTBP
I Don't Love You
House of Wolves
Prison
Ray's Awesome Guitar Solo of Power!!
Teenagers
Helena
Sleep
Cancer
Desert Song & Famous Last Words

Ehm.. další hláška do zbírky.. xD

30. listopadu 2007 v 17:15 | Elis |  ○○Novinky
Gee se zas na dnešní show v Sydney předvedl:
"Everyone in this room has sex with themselves. I have sex with myself every day!"
"Každý v týhle místnosti měl sex se sebou samým. Já ho mám každý den!"
Btw, čtěte dobře.. na dnešní show v Sydney... teď tam mají asi jednu hodinu ráno, takže díky posunu byla ta show dnes ;-).
NEKOPÍROVAT!!

Gee & Fee interview

30. listopadu 2007 v 17:10 | Elis |  ○○Rozhovory (text)
Jedno starší interview z dob Revenge (nwm proč ale ty mám nejradši :P) s Gerardem a Frankiem pro popyoularity.com. Přeložím ho zítra, zatím tady máte originál ;-).

popYOUlarity: Do you think about the future or do you think for the here and now?
Frank: I think you have to think about the future, but if you dwell on it, then you ruin the here and now.
Gerard: The way the band operates is that we are very for the here and now, but we like to live as if we have come from the future. Then you kind of know stuff. If we would have lived in the times of Abraham Lincoln, we would have known that he would have been shot, and we like to live like that, to know that something is going to happen.

2. kolo na FUSE

30. listopadu 2007 v 17:03 | Elis |  ○○Novinky
Jen chci oznámit, že 1. kolo jsme na FUSE spravedlivě vyhráli ;-). Teď můžete v anketě Fuse Best of 2007 hlasovat v 2. kole. Proti nám stojí 30 Seconds to Mars a naneštěstí ztrácíme s 46 %! Tak rychle hlasujte tady, můžete 1x za den!

NEKOPÍROVAT!!

Real Sexiest Men of the Year

30. listopadu 2007 v 16:59 | Elis |  ○○Novinky
Další z řebříčk;u, tentokrát na AOL, kde se můžete podívat na "Real Sexiest Men of the Year", kde, samozřejmě, nechybí Gerard. Se svou 3. příčkou se tak zařadil mezi hvězdy jako Johnny Depp (1. místo) a Orlando Bloom (2. místo). Komentář k tomu:

"Less pop-y groups get overlooked oftentimes, but I think that Gerard is a very good-looking man. He has beautiful eyes, a charming smile and his stage presence and personality just make him that much sexier! The My Chemical Romance frontman is the sexiest man in music these days, seeing as he's the only one on the list that's not an actor. Mmmm ... rockstars."

MTV Espagnol- Top 07

29. listopadu 2007 v 15:23 | Elis |  ○○Novinky
A další hlasování, kterých je koncem roku vždy dost... Tentokrát můžete pro My Chem hlasovat na špenělských stránkách stanice MTV. Hlasujte TADY. Máte na výběr několik interpretů, no aby byla vaše volba přijata, musíte zvoli 3. (doporučuju volit kromě My Chem ještě někoho, kdo je v tomhle řebříčku až za nimi.. logicky xD). Tenhle link vede do kategorie nejlepší interpret. Když v ní zahlasujete, můžete si nad tím přepnout do další ze 5 kategorií. My Chem jsou ale nominování jen prvních 2 kategoriích- Nejlepší umělec (vedou 30STM- 20%, My Chem jsou 3.- 8%) a Nejlepší album (vede BritneySpears- 10%, My Chem jsou 4.- 7%). Tak hlasujte ;-).

NEKOPÍROVAT!!


NME interview- TUA

29. listopadu 2007 v 15:04 | Elis |  ○○Scany magazínů
Interviw s Gerardem pro magazín NME. Řeč ale není o My Chem ale o Gerardovém komiksu pro Dark Horse- The Umbrella Academy. Pro scany click celý článek.

Download- Make Up Lessons with Gerard

29. listopadu 2007 v 14:19 | Elis |  ○○Downloads
Download "Make Up Lessons with Gerard" (Lekce Make-upu s Gerardem Wayem), které odvysílala stanice FUSE v programu Steven's Untitled Rock Show. Heslo: 19931993
NEKOPÍROVAT DOWNLOAD LINKY!!

Download- video
Download- audio
----------------------------------------------------------------------------------------------
YouTube video nebo audio (zvuk) z YouTube videí si můžete objednat na stáhnutí tady.

Brisbane, Australia (28.11.07)- Recenze

29. listopadu 2007 v 14:07 | Elis |  ○○Novinky
Recenze od jedné holky z LJ- wiqfoot na včerejší koncert My Chem z Brisbane (28.11.07). Jiank na téhle show byl už Frankie přítomen a místo Boba přišel zahrát bubeník skupiny Thursday-Tucker Rule. NEKOPÍROVAT!!
Where on Earth do I *start*?I was up until 4am buzzing from the concert, and I kept remembering all the little things that happened and writing them down.

Ohkay, my mum and I got there at about 7:20 and I didn't remember the Entertainment Center so I was expected this HUGE long line of people, but in fact there were people scattered all outside and sitting in little groups and walking around.

Hlasování na FUSE!

29. listopadu 2007 v 13:36 | Elis |  ○○Novinky
FUSE se rozhodlo, že zruší výsledky 1. kola, kde byli My Chem neprávem porazeni skupinou Three Days Grace (čti zde) a hlasování 1. kola začalo odznova! Dobrou zprávou také je, že zatím vedeme, tak tentokrát nenechte My Chem prohrát!! HLASUJTE TADY!!
NEKOPÍROVAT!!

Download- TasteIt TV interview

28. listopadu 2007 v 18:27 | Elis |  ○○Downloads
Download interview s Gerardem pro TasteIt TV při příležitosti jejich show v Luxemburgu. Video můžete vidět tady.

HESLO: 19931993Download- audio
Download- video
----------------------------------------------------------------------------------------------
YouTube video nebo audio (zvuk) z YouTube videí si můžete objednat na stáhnutí tady.

Prohra na FUSE

28. listopadu 2007 v 17:08 | Elis |  ○○Novinky
Naneštěstí jsme prohráli v hlasování na FUSE (Fuse best of 2007). Těsně nás porazila skupina Three Days Grace i když zajímavé na tom je, že my jsme ale měli vyhrát. Ve výsledcích je:

My Chemical Romance 50% (30838 votes)

Three Days Grace 50% (30510 votes) To znamená, že My Chem vlastně vyhráli o 328 hlasů ale dále postoupili Three Days Grace! Podívat se můžete tady.
NEKOPÍROVAT!!

Bob & Gee on FUSE rock planet

28. listopadu 2007 v 16:58 | Elis |  ○○Rozhovory (video)
Na videu dole můžete vidět rozhovor s Bobem a Geem, který odvisílala stanice FUSE v programu FUSE Rock Planet. Bob tam mluví o tom, kdy se připojil ke skupině:

Stahovat můžete tady.

Frankiemu zemřela babička

28. listopadu 2007 v 16:46 | Elis |  ○○Novinky
Tak už je to potvrzené, Frank je opravdu s kapelou v Austrálii. Je znám také důvod, proč tak narychlo opustil turné - zemřela mu babička.:'( Frankie to prozradil v telefonickém rozhovoru pro The Edge, který by měl být během dneška k dispozici na stránkách rádia.


London backstage interview- Download

27. listopadu 2007 v 17:54 | Elis |  ○○Downloads
Download "London Backsage Interview" obě 2 části. Videa můžete vidět tady: 1.část, 2.část.

NEKOPÍROVAT DOWNLOAD LINKY!!
Heslo: 19931993

Download- video part 1.
Download- video part 2.


Kdyby byl zájem jenom o audio stačí napsat.
----------------------------------------------------------------------------------------------

YouTube video nebo audio (zvuk) z YouTube videí si můžete objednat na stáhnutí tady.